1

Temat: Blagam zrealizujcie w nastepnym roku supermoto w Bilgoraju

Kupilem supermoto myslałem ze wystartuje jako amator a tu dupa....Autodrom troszeczke poprawili nie ma juz wrednych kraweznikow ktore zepsuły niejeden motocykl...Kierownik obiecał ze bedzie i nic,znalazłem sponsorów na karetke ale moze next year

2

Odp: Blagam zrealizujcie w nastepnym roku supermoto w Bilgoraju

aa tak z ciekawosci to co to za torba na kółkach ?

motoslide.com

3

Odp: Blagam zrealizujcie w nastepnym roku supermoto w Bilgoraju

Chodzi o operatora czy moto? Operator to ja początkujący supermociak a moto to drz -ka sm na poczatek wystarzczy w garażu jest rsv jak mnie roznosi

4

Odp: Blagam zrealizujcie w nastepnym roku supermoto w Bilgoraju

Nie no ogólnie to chodziło mi o motor

motoslide.com

5

Odp: Blagam zrealizujcie w nastepnym roku supermoto w Bilgoraju

Szubi41 powiedz mi kiedy mozna w biłgoraju wpasc i pojezdzic?? tzn. macie jakos cyklincznie treningi SM czy wszystko kwestia dogadania sie z wlascicielem , i ile wjazd na tor wychodzi ??

Pozdrawiam
Jacek Dembiński

#121

6

Odp: Blagam zrealizujcie w nastepnym roku supermoto w Bilgoraju

senso napisał/a:

Szubi41 powiedz mi kiedy mozna w biłgoraju wpasc i pojezdzic?? tzn. macie jakos cyklincznie treningi SM czy wszystko kwestia dogadania sie z wlascicielem , i ile wjazd na tor wychodzi ??



Wlasnie własnie daj jakies info co do bilgoraja jest paru chentnych

7 Ostatnio edytowany przez paolo (2013-04-04 06:52:32)

Odp: Blagam zrealizujcie w nastepnym roku supermoto w Bilgoraju

.

8

Odp: Blagam zrealizujcie w nastepnym roku supermoto w Bilgoraju

Sobota, niedziela jest czesto zajete przez kartingi ale dzwonic nie  zaszkodzi na tygodniu to bez problemow przed  15 pani trzeba zaplacic 20 zl za długą godzine po 15 dajesz 20 i jezdzisz do bólu tel. do kierownika p.Bury 505103351  kierowniczka adamek Wiktoria 505790775 polecam Burego jedyna osoba z ktorą mozna rozmawiac ewentualnie dzwoncie do mnie i postaram sie coś ustawic CIETY 607 262 830 mam nadzieje ze odrobinę podpatrze bo jestem bardzo świerzy .Autodrom został trośki zmodyfikowany są normalne krawężniki i nowe linie jest szansa nowego asfaltu w  nastepnym roku ale i tak nie jest zle