1

Temat: zacisk ze ściga w ktm

czy ktoś z was ma może jakieś doświadczenie w temacie założenia jakiegoś zacisku ze ściga do kata?Jak tak to chętnie bym coś się dowiedział np.od jakiego najlepiej zaadoptować itd. na alledrogo można wyrwać np.6-tłoczkowe za 300 zł za dwie szt.

Była: Honda CBR F4 Sport- dobre moto,jest KTM 520EXC supermoto,Gas Gas 280 TXT PRO

2

Odp: zacisk ze ściga w ktm

Ducati monster zacisk złoty brembo na tracze 320

Hero Majestic Ankur--->Derbi Senda Xtreme R--->Lifan Cross 125--->Mz Etz 250--->Ktm Egs 360--->Kawasaki Zr7--->Gas Gas EC 300  2006 & Kawasaki Zr7s 2004

3

Odp: zacisk ze ściga w ktm

robiłeś taką konwersacje ?

Była: Honda CBR F4 Sport- dobre moto,jest KTM 520EXC supermoto,Gas Gas 280 TXT PRO

4

Odp: zacisk ze ściga w ktm

Niestety nierobiłem ale ten zacisk jest 4 tłoczkowy i jest mocowany bo 1 tarczy w ducati monster myśle żeby kupic odrazu zacisk z przewodem i pompa adpater i by pasowało.A ten pomysł słyszałem na tym forum i gdzieś w internecie.

Hero Majestic Ankur--->Derbi Senda Xtreme R--->Lifan Cross 125--->Mz Etz 250--->Ktm Egs 360--->Kawasaki Zr7--->Gas Gas EC 300  2006 & Kawasaki Zr7s 2004

5

Odp: zacisk ze ściga w ktm

co do pompy to od ściga to niedawno dowiedziałem się, że coś takiego nie zagra. Za duży przepływ płynu będzie i będzie niedozowalne hamowanie, niemal od razu będzie blokowało koło

6

Odp: zacisk ze ściga w ktm

Mam do sprzedania zacisk na tarczę 320 bez żadnych przeróbek


[url]http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=2346310540[/url]

7

Odp: zacisk ze ściga w ktm

zacisk taki to mam

Była: Honda CBR F4 Sport- dobre moto,jest KTM 520EXC supermoto,Gas Gas 280 TXT PRO

8

Odp: zacisk ze ściga w ktm

zioleczko450 napisał/a:

co do pompy to od ściga to niedawno dowiedziałem się, że coś takiego nie zagra. Za duży przepływ płynu będzie i będzie niedozowalne hamowanie, niemal od razu będzie blokowało koło

na razie szukam pasującego zacisku (bez większych przeróbek) co do pompy się zobaczy może endurowa wyda?

Była: Honda CBR F4 Sport- dobre moto,jest KTM 520EXC supermoto,Gas Gas 280 TXT PRO

9

Odp: zacisk ze ściga w ktm

damson napisał/a:

Mam do sprzedania zacisk na tarczę 320 bez żadnych przeróbek


[url]http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=2346310540[/url]

Szukam samego adaptera w rozsądnej cenie.

10

Odp: zacisk ze ściga w ktm

no adapter też bym zakupił

Była: Honda CBR F4 Sport- dobre moto,jest KTM 520EXC supermoto,Gas Gas 280 TXT PRO