1

Temat: Elektryka i odciecie zaplonu

Siema. Kolega zakupil KMX'a, dzisiaj skladalismy bo malowal kilka rzeczy. Wywalil kupe kabli, i tutaj jest problem. Motor odpala, chodzi elegancko, wkreca sie tez normalnie, problem jest wtedy gdy wrzuca bieg, mianowicie motor gasnie. Mowicie co moze powodowac ten problem, bo sam juz nie wiem co moze odcinac zaplon, myslalem o stopce, ale to nie to.

2

Odp: Elektryka i odciecie zaplonu

Czujnik sprzęgła ?

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

3

Odp: Elektryka i odciecie zaplonu

nie wiem czy ma ale może być czujnik bocznej stopki

Była: Honda CBR F4 Sport- dobre moto,jest KTM 520EXC supermoto,Gas Gas 280 TXT PRO

4

Odp: Elektryka i odciecie zaplonu

Czujnik położenia stopki
Czujnik luzu
Czujnik od wciśnięcia klamki sprzęgła

Sprawdź te trzy rzeczy.
Na schemacie widzę, że masz 6 pinowy konektor do którego idą z jednej strony te trzy rzeczy + 3 przewody chyba brązowo-białe. Z drugiej strony do tego konektora podpięty jest potrójny mostek z 3 diodami. Nie wiem czy jest taka możliwość ale może podłączyłeś odwrotnie ten mostek i diody działają w drugą stronę (czyli nie przepuszczają prądu).

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

5

Odp: Elektryka i odciecie zaplonu

moze to nie poroblem z elektyka, moto długo stało ? moze miec sklejone sporzegło i bez pozadnego przygazowania przy wrzucaniu biegu nie rozklei sie (widzialem juz pare takich przypadków) a kmx to chyba 2t wiec czesta przypadłosc.

hybryda

6

Odp: Elektryka i odciecie zaplonu

Dzisiaj razem z kolega posprawdzalismy wszystko, motor ruszyl, bylo "pojezdzone" na podworku. Zostawilismy motor, wypilismy piwko, odpalamy, a tu dupa - brak iskry. Wiecej juz nie dzialalismy bo kolega lenia złapal. Sprawdzilismy swiece stara, nowa, nie daje pradu (wykluczam wiec swiece). Tak jak wspominalem, jutro czesc druga, podpowiadajcie w co tutaj zagladnac

7

Odp: Elektryka i odciecie zaplonu

stacjka?

i can do this .. here, hold my beer