16

Odp: Czyszczenie KEIHIN FCR 41 MX

ja mogę sie mieniać:)

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

17

Odp: Czyszczenie KEIHIN FCR 41 MX

Ja mam na zbyciu dobrze działającego dellorciaka w zestawie z linką i rolgazem :)
A wracając do tematu przewodniego, to ja polecam szuwaks do czyszczenia gaźnika w spray'u z STP. Działa i jest w normalnej cenie.

18

Odp: Czyszczenie KEIHIN FCR 41 MX

Crazy raczej zostane przy FCR. Czy jest zasyfiony to nie wiem ale sie dowiem.  Keihin prychac ale Keihin byc dobry ,glodny na benzin :)
no i ma zapiske na budzie: "for race track use only" , czyli do jazdy po wawie :)

Spis partow Keihin FCR MX:
http://www.keihin-us.com/am/_media/pdf/fcrmx_parts.pdf

Widze ze bede kroliczkiem, ok , dzis, max jutro wyciagam go z drzty. Brzoz bys teraz nie poznal DRZty, taka czysta....i nie ma przodu :)

DRZ 400 Y
Husaberg F(E)S 570

19

Odp: Czyszczenie KEIHIN FCR 41 MX

muszę wyregulować mojego, moze mu dyszę zmienić albo co, żeby mnie duki nie łykały po zmianie zębatek na standardowe.

radziu napisał/a:

Brzoz bys teraz nie poznal DRZty, taka czysta....i nie ma przodu

lodówki też bym pewnie nie poznał:)

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

20

Odp: Czyszczenie KEIHIN FCR 41 MX

duki ,dupki? jakie duki? loduki tez bys nie poznal :)

Wracajac  do tematu:
Wyciagne gaziora i zobacze co sam moge zrobic badz zepsuc. Potem albo Daniszewska albo Onda :).

Na pierwszy strzal idzie regulacja zaworow w niedziele

Co do regulacji gaznika to ku*** mac ta ilosc srubek do krecenia/regulacji to mnie przeraza/podkreca :)

PS. Nie zmienaij zebatek, bo duki jak widza taka dluuuga gume to i tak jada za toba sliniac sie :) I tak od swiatel do swiatel

DRZ 400 Y
Husaberg F(E)S 570

21

Odp: Czyszczenie KEIHIN FCR 41 MX

ale na gumie nad morze nie zajadę, a chciałbym pojechać i to ze średnią 120-130. a jak mam 136 maksa to robi sie kiła.
I nie pisz już tak o tym lataniu na kapciu bo mi nikt za dwa lata Kata nie kupi:)
Chociaż Maciek (pozdro dla ciebie) kupił mimo że przeczytał tutaj wszystko o gumowej drzecie:)

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

22

Odp: Czyszczenie KEIHIN FCR 41 MX

No nad morze srodziemne to ciezko bedzie :D

duki=dupki

Przestan grzebac, zacznij j***ć  :) :) :) jako mowi PL przysłowie :) :)

Koniec offtopow!!

DRZ 400 Y
Husaberg F(E)S 570

23

Odp: Czyszczenie KEIHIN FCR 41 MX

Tylko nie odkręcaj tego kabla od połozenia przepustnicy (throttle sensor) 

jeśli chcesz prześlę na maila manuala od husaberga tam jest wszystko opisane i ozdjęciowane

Husaberg FS650
663 944 902 sms
UK 07907566238

24

Odp: Czyszczenie KEIHIN FCR 41 MX

por favor :)

Dzis rozkrecilem FCRa: gorna pokrywke oraz dol gdzie jest plywak. I moge powiedziec ze w srodku byl bardzo czysto, choc obawialem sie jakiegos syfu tam gdzie jest plywak. A tu mila niespodzianka. Iglicy nie dotykalem, bo musze jeszcze doczytac manuala. Troszke dziwny ten moj FCR, bo nie ma zadnych dodatkowych wezykow(oprocz hot startu).
Z tego co mi napisal Hubercik to FCRy tak nie z abardzo kochaja  wolne obroty na postoju.Wrzuce zdjecia gaziora jutro.

DRZ 400 Y
Husaberg F(E)S 570