16

Odp: |K| Pompę przód Ktm 690 Sm R / Prestige lub Brembo Rcs 15

levis napisał/a:

Jak wyprodukuje kopie za 60% ceny to beda chetni :-) ?

Chińczycy już Cie ubiegli, kopia chyba $60 kosztuje.

PBM

17 Ostatnio edytowany przez Koso (2019-01-04 17:59:10)

Odp: |K| Pompę przód Ktm 690 Sm R / Prestige lub Brembo Rcs 15

Ma ktoś z tutejszych zamontowana taka pompę w Smc 690 ? Podeslijcie jak macie zamontowane, dziś przymierzałem i widzę ze handbary zeta będę musiał zmienić  na inne

Ktm 690 SMC R (4sztuka :D
Can-Am Renegade 1000
Honda Crf 250

18 Ostatnio edytowany przez Żonkil (2019-01-04 20:40:24)

Odp: |K| Pompę przód Ktm 690 Sm R / Prestige lub Brembo Rcs 15

Koso, da się to zrobić. Ja miałem z handbarami zety i hulało. Fakt było ciasno, ale się da. Chyba, że masz długą klamkę to wtedy, rzeczywiście się nie da, bo u mnie krótka klamka wchodziła na styk.

KTM SMC-R 690 - był :(
Husqvarna FS450  #510  :)

19

Odp: |K| Pompę przód Ktm 690 Sm R / Prestige lub Brembo Rcs 15

Będziesz potrzebować coś takiego:
[url]https://www.legato-motocykle.pl/product-pol-78541-ZETA-uchwyt-mocowanie-oslony-dloni-handbary-28-6mm.html[/url]

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

20

Odp: |K| Pompę przód Ktm 690 Sm R / Prestige lub Brembo Rcs 15

To co Hacker pisze działa. Miałem handbary alu z Power Parts i seryjne mocowania były za krótkie, ale z tymi długimi Zety działało jak trzeba. SFMario ma teraz ten motocykl, więc jego dopytaj.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

21 Ostatnio edytowany przez xtremix (2019-01-04 23:37:13)

Odp: |K| Pompę przód Ktm 690 Sm R / Prestige lub Brembo Rcs 15

levis - można kupić chińskie podjebki Brembo wykonane z tandetnego gównolitu jednak na heblu bym tego nie ryzykował ze pęknie i zostanie w ręku z wytrzeszczem oczu i żołądkiem w przełyku.

1200zeta to nie majątek a na torze przydatna jest ta zabawka. Śrubę do przewodu też dostałeś w zestawie? Inny gwint ma.

PS: mam takie mocowanie do handbarów ZETY, do jakiej kiery potrzebne? OEM czy Fatbar?

n ex motocykli -> Yamaha WR250X/R - the Swiss army knife of motorcycles ;)

22

Odp: |K| Pompę przód Ktm 690 Sm R / Prestige lub Brembo Rcs 15

U mnie ta pompa śmiga elegancko. Handbary musialem robic na jeszcze dodatkowych podkladkach, poprzednia ori pompa od sxv/smr się mieściła, a ta i tak jest lekko poniżej handbara. Ogólnie super sprawa przy mocnych hamowaniach na torze, ale stopale lepiej mi się kontrolowało chyba przy poprzedniej, ale muszę dłużej pojeździć żeby się wypowiedzieć.
Ale ogólnie ta pompa + dobre klocki + dobre odpowietrzenie hamuje genialnie.
Jedyne czego mi brakuje po poprzednich zestawach, ale jednocześnie jest zaletą to, że hamulec jest żyleta, ale gorsza kontrola przy jeździe na przednim kole ;)

Yamaha DT125X
KTM EXC 525

23

Odp: |K| Pompę przód Ktm 690 Sm R / Prestige lub Brembo Rcs 15

A na jakim "przełożeniu" dźwigni jeździsz?

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

24

Odp: |K| Pompę przód Ktm 690 Sm R / Prestige lub Brembo Rcs 15

A jakie klocki polecacie pod taki zestaw? Ostatni rok jeździłem na EBC i było średnio. Teraz zamówiłem Brembo SC, ale dostępność ma być dopiero pod koniec stycznia.

kamilos.net

25

Odp: |K| Pompę przód Ktm 690 Sm R / Prestige lub Brembo Rcs 15

gierwi napisał/a:

A na jakim "przełożeniu" dźwigni jeździsz?

Na tym bardziej miękkim. Na mieście też kosa, ale może po prostu jeszcze jej nie wyczułem do końca przy normalnej jeździe. bo na miasto było tylko kilka wypadów ;)

Yamaha DT125X
KTM EXC 525

26

Odp: |K| Pompę przód Ktm 690 Sm R / Prestige lub Brembo Rcs 15

Mi też to miękkie bardziej odpowiadało.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

27

Odp: |K| Pompę przód Ktm 690 Sm R / Prestige lub Brembo Rcs 15

kamilos napisał/a:

A jakie klocki polecacie pod taki zestaw? Ostatni rok jeździłem na EBC i było średnio. Teraz zamówiłem Brembo SC, ale dostępność ma być dopiero pod koniec stycznia.

Jaki numer klocka masz?

100% koncentracji = 100% satysfakcji - moje małe enduroooo - #997 rejsing
O nas http://www.youtube.com/watch?v=z5LUptOcE_o&feature=youtu.be
Part 1  http://www.youtube.com/watch?v=l-6jEjyYJpg
Part 2  http://www.youtube.com/watch?v=PWdubyCHfnQ

28

Odp: |K| Pompę przód Ktm 690 Sm R / Prestige lub Brembo Rcs 15

2 (słownie: dwójka) ;-)

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

29

Odp: |K| Pompę przód Ktm 690 Sm R / Prestige lub Brembo Rcs 15

Koso napisał/a:

Ma ktoś z tutejszych zamontowana taka pompę w Smc 690 ? Podeslijcie jak macie zamontowane, dziś przymierzałem i widzę ze handbary zeta będę musiał zmienić  na inne

I jeszcze będziesz potrzebował adaptera przewodu hamulcowego lub nowego przewodu. Ja zamówiłem nowy przewód, ale można kupić takie coś:
[url]http://www.carpimoto.it/EN/33641_170101-Fren-Tubo-Universal-Radial-Master-Cylinder-Adaptor-includes-adaptor-4-bolts-5-washers.htm[/url]

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

30

Odp: |K| Pompę przód Ktm 690 Sm R / Prestige lub Brembo Rcs 15

To ciekawe bo u mnie przewód hamulcowy wszedł plug & play. Ni nie musiałem kupować.

KTM SMC-R 690 - był :(
Husqvarna FS450  #510  :)