16

Odp: Fox V3 2018 waga

hacker33 napisał/a:

Pewnie dlatego jest najczęściej spotykany na głowach wszelakich zawodników.

Oj nie ;)
Tutaj decydującym czynnikiem są $$$.

www.4ride.pl
FE 501 '02 ->FS650 '04 ->Hypermotard 796 '11 ->ZXR 400 '01 ->SXS 540 '03 ->YZ 450F '04 -> SMC 660 '04 -> Hypermotard 1100 '08

17

Odp: Fox V3 2018 waga

van-zizi napisał/a:

Wiesz co MAĆKO masz racje że 2-3k to przesada ale nie zgodzę się z Tobą że kask za 500zl to to samo co kask z najwyższej półki. Osobiście jezdze w integralnym Xlite X802 z racji tego ze nosze okulary i kask enduro za cholerę mi nie leży. Ale w życiu nie zamieniłbym go na niższy model nawet gdyby ktoś mi za to płacił co miesiąc. Ważna sprawą jest tez dopasowanie kasku do głowy bo każdy człowiek ma inny krztałt głowy i jeden pokocha airoha a drugi powie że w tym się nie da jeździć. Wybór kasku to bardzo indywidualna sprawa i trzeba go przymierzyć a nie patrzeć na suche dane ze stronki producenta. Też uważam że waga ma drugorzędne znaczenie

Miałem na głowie setki kasków z racji na moją pracę i to prawda że te najdroższe dziwnym trafem leżą często "na strzał dobrze" ale wystarczy przymierzyć kilka innych kasków do 500zł i wybrać sobie taki który będzie leżał równie dobrze na Twojej głowie. Jeśli o bezpieczeństwo chodzi to rozmowa na ten temat nie ma raczej sensu.