31

Odp: Pomoc w kupnie KTM SMCR (zdjecia)

po idealny skocz do salonu:) (wiem że już nie ma, 701sobie kup w takim razie)
SM musi się przewracać i chyba każda była przewrócona, upadek na torze to przygoda?

32 Ostatnio edytowany przez shonek (2018-01-13 14:49:56)

Odp: Pomoc w kupnie KTM SMCR (zdjecia)

Jeśli dobrze pamiętam to ten upadek był na poboczu co sobie kolega nogę uszkodził. Wolno jechał

WR250X -> Husaria 701

33

Odp: Pomoc w kupnie KTM SMCR (zdjecia)

"Raczej" nie ma nic używanego i idealnego. Głupie myślenie jak dla mnie.

KTM 690 SMC

34 Ostatnio edytowany przez Equil (2018-01-13 18:51:19)

Odp: Pomoc w kupnie KTM SMCR (zdjecia)

ok, posłucham rad i będę kupował w myśl zasady "tylko z salony może być idealny", a to że roczny (albo i mniej mający), z ułamanymi kierunkowskazami, ogranicznik urwany to nie ważne, przecież sm, musi się przewracać (zresztą nie ma się co przejmować, przewrócił się tylko w garażu, właściciel tak mówił, więc tak na pewno było) (był taki kwiatek kilka msc temu)- aż żałuję że nie kupiłem. :)

to skoro motocykl, który rok wcześniej wyjechał z fabryki tak może wyglądać, to ciekawe jaki będzie próg tolerancji stanu 5-10 letniego smc-r'a.

pozostanę przy moich wymaganiach. Ale jak ktoś chce, to może takiego kupować. Wasze pieniądze, wasz wybór :)

35

Odp: Pomoc w kupnie KTM SMCR (zdjecia)

Twoje pieniądze, więc Twoja sprawa, wyluzuj ;) chodzi raczej o to, że skreślasz moto tylko dlatego że miało upadek, po którym może nawet nie ma już żadnego śladu, a takie ,,idealne'' moto którego szukasz może być zachwalane przez sprzedającego, który zataja jakąś grubszą historię, różnie to bywa, ale chyba lepiej kiedy właściciel sam przyznaje o upadku a nie dowiadujesz się o czymś takim x czasu po zakupie ;) Tak czy siak pewność masz jedynie przy nówce z salonu, co nie oznacza że prawdziwe okazje się nie trafiają ;)

36

Odp: Pomoc w kupnie KTM SMCR (zdjecia)

Podchodzisz do sprzęta kopiesz w przednie koło, patrzysz czy lusterka sa dobrze ustawione i czy działają kierunkowskazy i klaskon, łańcuch winnien być złoty a koło odziane w świeże Shinko  - jak wszystko jest correct to rzucasz hajs sprzedającemu i do domu.

Trzymam się tego od lat, jeszcze mnie to nie zawiodło:D

37

Odp: Pomoc w kupnie KTM SMCR (zdjecia)

Equil napisał/a:

ogranicznik urwany

Posiadacze smcr-ów twierdzą, że te ograniczniki się urywają od samego patrzenia na nie.

EXC 525 in progress

38

Odp: Pomoc w kupnie KTM SMCR (zdjecia)

Dziku napisał/a:
Equil napisał/a:

ogranicznik urwany

Posiadacze smcr-ów twierdzą, że te ograniczniki się urywają od samego patrzenia na nie.

Mina Eqila jak to czyta mówi:
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_kXB1uRFUmBUT3q7rEGgQdqKFdTUPSVPE.jpg

39

Odp: Pomoc w kupnie KTM SMCR (zdjecia)

podnóżek też się wgniata od patrzenia ;P poza tym większość tych w idealnym stanie czy u nas czy jak szukałem w Niemczech (w dodatku w "normalnej" cenie, bo zdarzają się tam dobrze doposażone SMC z 2008 r. po ponad 8k euro) znajduje kupców w dosłownie moment.

Był taki wychuchany roczny smc-r, wystawiony bodajże w sierpniu w Niemczech, gdzie koleś miał zdjęcia jak stoi w domu w salonie :P (jakoś za 9200-9500 euro), z dokładnym opisem, z m.in. opisanym pierwszym tysiącem km i zakresem obrotów. W niecały dzień został sprzedany.

40

Odp: Pomoc w kupnie KTM SMCR (zdjecia)

Niemiec to Niemiec, mają kasę. W PL sm w dodatku są mało popularne.

WR250X -> Husaria 701

41

Odp: Pomoc w kupnie KTM SMCR (zdjecia)

taka prawda, to co do nas jedzie z DE, FR i UK to ubezpieczalnie nic innego się nie opłaca sprzedawać w polskich cenach

42 Ostatnio edytowany przez Piotrek (2018-01-14 22:50:02)

Odp: Pomoc w kupnie KTM SMCR (zdjecia)

radze sie spieszyc z zakupem bo smcr'y nabieraja wartosci "historycznej", niedlugo zamienie na 701 z doplata ze strony salonu...

a tak powaznie to jak polozysz smcr'a to asfaltu dotyka crashpad oski i handguard, wiec za pare 100ek mozesz miec znow nowke

SMCR Wings

43

Odp: Pomoc w kupnie KTM SMCR (zdjecia)

no jedynie te ograniczniki:) Ale po co to komu?

44

Odp: Pomoc w kupnie KTM SMCR (zdjecia)

Mój po upadku został naprawiony w KTM w Katowicach. Ogranicznik był urwany i cała półka została wymieniona na nową. Upadek jak dobrze poszukasz znajdziesz na forum (gdzieś wrzucałem filmik). Uszkodzeniu uległa jeszcze klamka sprzęgła i handbar. Wszystko powymieniane. Jedyne co to delikatnie obdarty jest crash pad z tyłu, ale jak się nie położysz pod moto, to nie będziesz widział. Stan motocykla  jest naprawdę bardzo dobry. Posiada jeszcze gwarancję producenta. Jak masz ochotę obejrzeć lub się czegoś dowiedzieć to dawaj na PW. Chociaż nie wiem czy już do mnie nie dzwoniłeś i nie dopytywałeś.

KTM SMC-R 690 - był :(
Husqvarna FS450  #510  :)

45

Odp: Pomoc w kupnie KTM SMCR (zdjecia)

Handbar był plastikowy OE?

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"