16 Ostatnio edytowany przez patryk11 (2017-07-28 16:32:31)

Odp: [K] Kupię supermoto na A2!

Najchętniej kupiłbym DRZ, ale ciężko znaleźć zadbaną, Husqwarna SM 610 też mi się podoba ale jest ich bardzo mało w ogłoszeniach...
Ogólnie szukam czegoś co jest trwałe i wytrzymałe.

Już dawno bym kupił DRZ ale jak jest jakaś ładna to zawsze nie na A2 :( Wszystko przez ten stosunek mocy do masy który jest zawsze minimalnie za wysoki...
np. ta: [url]http://allegro.pl/suzuki-drz-400-sm-salon-polska-i6903731678.html[/url]
Cena ok, polski salon, tylko nie jest na A2.

Jest jakaś alternatywa dla DRZ?

DRZ 400 SM

17

Odp: [K] Kupię supermoto na A2!

alternatywą może być WR 250X - na pewno łapie się na A2, ostatnio pojawiło się kilka w ogłoszeniach ;)

CRF450R - trying to handle the beast

18

Odp: [K] Kupię supermoto na A2!

Żaba napisał/a:

alternatywą może być WR 250X - na pewno łapie się na A2, ostatnio pojawiło się kilka w ogłoszeniach ;)

Nad WR 250X też myślałem, ale uznałem że lepiej poszukać DRZ bo jest trochę mocniejsza i nawet tańsza w zakupie. Jak kupie moto to czasami chciałbym się też wybrać w jakąś dłuższą trasę i myślę że DRZ na pewno by się lepiej spisała niż WR.

DRZ 400 SM

19

Odp: [K] Kupię supermoto na A2!

Wszyscy którzy pytali o moje SMC 660 dostali już odpowiedź jak coś :)

Jedni zbierają znaczki, Drudzy chodzą do kina... A MY LUBIMY, JAK NAM SKACZE ADRENALINA!

20

Odp: [K] Kupię supermoto na A2!

patryk11 napisał/a:
Żaba napisał/a:

alternatywą może być WR 250X - na pewno łapie się na A2, ostatnio pojawiło się kilka w ogłoszeniach ;)

Nad WR 250X też myślałem, ale uznałem że lepiej poszukać DRZ bo jest trochę mocniejsza i nawet tańsza w zakupie. Jak kupie moto to czasami chciałbym się też wybrać w jakąś dłuższą trasę i myślę że DRZ na pewno by się lepiej spisała niż WR.

Pw

Była Kolorowa WR250X ——> ??????

21

Odp: [K] Kupię supermoto na A2!

up
Dalej szukam ;)

DRZ 400 SM

22 Ostatnio edytowany przez PRO (2017-08-20 11:59:53)

Odp: [K] Kupię supermoto na A2!

Do jakiej kwoty szukasz? DR-Z jak masz fajny pieniądz to spokojnie ładną kupisz :D

23

Odp: [K] Kupię supermoto na A2!

Mam kx450f 2010 na A2 jeśli reflektujesz

Kuba #18

24

Odp: [K] Kupię supermoto na A2!

Kolega ma na sprzedaż bardzo ładną i zadbaną Yamahę XTX, w dodatku w fajnych pieniądzach. Napisz PW to podeślę CI kontakt :)

Husqvarna TE/SM 610i.e

25 Ostatnio edytowany przez sledz2424 (2017-08-25 09:51:44)

Odp: [K] Kupię supermoto na A2!

Ja chętnie bym sprzedał swojego KTM 640 LC4 z 2004r w wersji prestige, który teraz jest w trakcie generalnego remontu silnika

PS. Sory zapomniałem że nie jest na A2 xD

Ale ogólnie polecam, to też moje pierwsze SM i jest już ze mną 4 lata, mało awaryjny sprzęt i wybacza dużo błędów :)

CBR 125R ---> GSX-F 650 ---> KTM 640 Prestige/Grizzly 700

Softy [PL], instrukcje, mapy do systemów nawigacyjnych w BMW na chomiku: Sledz2424

26

Odp: [K] Kupię supermoto na A2!

Dzięki za oferty, ale już wiem że na 100 % chcę DRZ. Miałem ostatnio okazję trochę nią pojeździć i bardzo mi to moto pasuje.

DRZ 400 SM

27

Odp: [K] Kupię supermoto na A2!

Po 2 tygodniach jazdy znudzi Ci się i będzie brakowało mocy :)

CBR 125R ---> GSX-F 650 ---> KTM 640 Prestige/Grizzly 700

Softy [PL], instrukcje, mapy do systemów nawigacyjnych w BMW na chomiku: Sledz2424

28

Odp: [K] Kupię supermoto na A2!

to samo można powiedzieć o każdym supermoto xD

drz'ta fajna na początek , bierz nie będziesz załował :)

DR-Z 400sm  -  LeoVince , fcr 39 , 3x3 , MotoMaster 4p

29

Odp: [K] Kupię supermoto na A2!

sledz2424 napisał/a:

Po 2 tygodniach jazdy znudzi Ci się i będzie brakowało mocy :)

Więcej funu i tak dają gumy/stopale/latanie bokiem w polach czyli ogólnie ogarnianie moto niż odkręcanie na prostej co chwilę mocniejszym sprzętem :D

WR250X -> Husaria 701

30

Odp: [K] Kupię supermoto na A2!

Spoko, ja teraz latam exc400 a miałem poprzednio Z1000, w mocy przepaść ale i tak radocha jest przednia :) tak jak shonek pisze, nie chodzi o odwijanie a o zabawę (co nie znaczy, że moc nie jest fajna.. też jest i niektórym tego później brakuje). W sumie największą wadą pomarańczy jest kanapa, dupa boli, gdyby nie to można orać cały dzień. LC4 też miałem, z akrapem, fcrem, otwartym airboxem itp, śmoc była :P jednak mimo wszystko wolę exc, ta lekkość bytu..

http://bikepics.com/members/rr666/
XF650 -> LC4 SM+E -> Z1000 -> EXC400 E+SM -> Transalp 600 '96 (jeszcze kiedyś SM kupię!)