16 Ostatnio edytowany przez Spidi (2016-12-30 11:37:33)

Odp: KTM SMC-R 690 - kto kolwiek widział i słyszał!?

plawmat napisał/a:

Czy ktoś coś wie albo oglądał już tego smc-r:
[url]http://allegro.pl/show_item.php?item=6653907102#thumb/5[/url]

Ogólnie za 23 tys. go puści

Skąd moto?
Poproś sprzedającego o jakieś lepsze zdjęcia w większej rozdzielczości...
Pytanie w jakim faktycznie jest stanie i ile z tego co pisze w ogłoszeniu jest prawdą.
Jeśli jest OK to cena wręcz bdb jak na SMC-R. Dlatego warto być czujnym i solidnie zweryfikować przebieg(już na tych fotach widać powycierane dekle... trochę szybko jak na ten przelot), historię i stan ogólny.
Jeśli nie będzie żadnego grubego "Fuck-up'u" to nie ma co się specjalnie zastanawiać - kosmetyka przy tej cenie jest do zaakceptowania...

SPIDI

Subiektywnie o motoryzacji z charakterem
Facebook.com/SpidiFreestyle

17

Odp: KTM SMC-R 690 - kto kolwiek widział i słyszał!?

plawmat napisał/a:

Czy ktoś coś wie albo oglądał już tego smc-r:
[url]http://allegro.pl/show_item.php?item=6653907102#thumb/5[/url]

Ogólnie za 23 tys. go puści


Byłem drugim wlascicielem tego motocykla w Polsce, w razie pytań chętnie odpowiem co i jak.

18

Odp: KTM SMC-R 690 - kto kolwiek widział i słyszał!?

14k km to już powoli silnik do przeglądu tak ?

CBR 600RR'08 -> KTM 1190 RC8'10 -> KTM 690 SMC-R'15 -> ... ?

19 Ostatnio edytowany przez Spidi (2016-12-30 16:47:45)

Odp: KTM SMC-R 690 - kto kolwiek widział i słyszał!?

Bez przesady... wg. serwisówki dopiero 2 wymiany oliwy i kontrola luzów zaworowych.
Zadbany spokojnie przelata co najmniej kilka razy tyle.

SPIDI

Subiektywnie o motoryzacji z charakterem
Facebook.com/SpidiFreestyle

20 Ostatnio edytowany przez ecetera (2016-12-30 19:05:40)

Odp: KTM SMC-R 690 - kto kolwiek widział i słyszał!?

Z tego co ludzie piszą to 690 powinna przelecieć te 50k+ bez zaglądania do silnika.

21

Odp: KTM SMC-R 690 - kto kolwiek widział i słyszał!?

Spidi napisał/a:

Bez przesady... wg. serwisówki dopiero 2 wymiany oliwy i kontrola luzów zaworowych.
Zadbany spokojnie przelata co najmniej kilka razy tyle.

mam rozumieć, że wymiany co rok przy przelotach 2-3tys km rocznie to przesada ?

CBR 600RR'08 -> KTM 1190 RC8'10 -> KTM 690 SMC-R'15 -> ... ?

22

Odp: KTM SMC-R 690 - kto kolwiek widział i słyszał!?

Jak ziomuś możesz sobie pozwolić na wymianę co roku tłoka przy tak małych przebiegach to nie pierdziel się z ciężką 690 tylko kup sobie wyczyna i zmieniaj co dwa lata:P
BTW. "zepsute" tłoki możesz mi wysyłać:P

23

Odp: KTM SMC-R 690 - kto kolwiek widział i słyszał!?

ecetera napisał/a:

Z tego co ludzie piszą to 690 powinna przelecieć te 50k+ bez zaglądania do silnika.

Potwierdzam

24

Odp: KTM SMC-R 690 - kto kolwiek widział i słyszał!?

Trzech właścicieli i 14 tys przejechane wyglada ze każdy go kupował po to zeby sie patrzeć jak stoi w garażu.

Było MT-09,WR125X,jest MT-07-SP

25

Odp: KTM SMC-R 690 - kto kolwiek widział i słyszał!?

kabat napisał/a:

Byłem drugim wlascicielem tego motocykla w Polsce, w razie pytań chętnie odpowiem co i jak.

Przy jakim przebiegu sprzedałeś, za ile i dlaczego sprzedałeś?

EXC 525 in progress

26

Odp: KTM SMC-R 690 - kto kolwiek widział i słyszał!?

ŁukaszG napisał/a:

Trzech właścicieli i 14 tys przejechane wyglada ze każdy go kupował po to zeby sie patrzeć jak stoi w garażu.

Nie każdy musi nawijać bo 7k km w sezonie :)

WR250X -> Husaria 701

27

Odp: KTM SMC-R 690 - kto kolwiek widział i słyszał!?

maniujr napisał/a:
Spidi napisał/a:

Bez przesady... wg. serwisówki dopiero 2 wymiany oliwy i kontrola luzów zaworowych.
Zadbany spokojnie przelata co najmniej kilka razy tyle.

mam rozumieć, że wymiany co rok przy przelotach 2-3tys km rocznie to przesada ?


Tego nie powiedziałem - uważam, że im częściej tym lepiej. Szczególnie jesli sprzęt wykorzystywany zgodnie z przeznaczeniem. Nie trzymałbym sie sztywno w tej kwestii serwisówki ale jednocześnie ta długość interwałów pokazuje, że to absolutnie nie wyczyn.
Ten sam motor siedzi w Enduro R czyli sprzęcie uwielboanym przez wszelkiej maści "adwenczerowych" turystów - ludzie tłuką na nich dziesiątki tysięcy km po drogach i bezdrożach całego świata bez remontów. Fakt, ze nikt tam nie odkręca tak jak SM ale warunki tez do lekkich nie należą.
Największy przebieg z jakim sie spotkałem, bez otwierania, to ponad 100k km jednego z taki h turystów.
Także myśle, ze zadbana sztuka SM, bez problemu powinna zrobić przynajmniej 40-50tys km.

SPIDI

Subiektywnie o motoryzacji z charakterem
Facebook.com/SpidiFreestyle

28

Odp: KTM SMC-R 690 - kto kolwiek widział i słyszał!?

ja mam SMR 690 z 2008 roku z przebiegiem 50 tysi. Panowie z serwisu KTM nie dowierzali po odpaleniu, że tak pięknie może chodzić silnik z takim przebiegiem. Ja nim zrobiłem całe 20 km więc nie dla mnie order, ale dla wcześniejszego właściciela, który po prostu dbał na maksa o oliwę i kręcił wysoko silnik na każdym z biegów. Powiedział, że jeśli to będę robił, to mam zapomnieć o niby "słynnych" problemach z tą jednostką.

KTM SMR 690 2008 + Leo Vince + K&N + mapa Akrapa

29

Odp: KTM SMC-R 690 - kto kolwiek widział i słyszał!?

shonek napisał/a:
ŁukaszG napisał/a:

Trzech właścicieli i 14 tys przejechane wyglada ze każdy go kupował po to zeby sie patrzeć jak stoi w garażu.

Nie każdy musi nawijać bo 7k km w sezonie :)

W sezonie nie,mój sąsiad potrafi to zrobić w 2-3 tygodnie :)
Jest to moim zdaniem najbardziej zabawowy Ktm którym sie jedzie po zapałki,bułki i fajki,po mieście i niedalekie traski...to moto w sezonie jeździ i jeździ oczywiście u ludzi którzy maja z niego frajdę i po to wydali 40 tys

Było MT-09,WR125X,jest MT-07-SP