16

Odp: Supermoto Husaberg FS 650 2004r.

panowie nie wiem czy znacie takiego magika jak PLEBAN. On z zamkniętymi oczami naprawia husabergi i nie tylko, a do tego ma pełno gratów. Jak chcecie namiary to chętnie podeśle. 20km od Poznania urzęduje i ogarnia sprawę profesjonalnie i co najważniejsze nie drogo :)

17

Odp: Supermoto Husaberg FS 650 2004r.

Możesz mi podesłać na PW namiar, kiedys moze sie przydać:)

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

18

Odp: Supermoto Husaberg FS 650 2004r.

Jeśli mogę Ci coś zasugerować Dzinkss to oddaj moto do Majstra128 bo z tego co jeszcze Bartek mi się chwalił to właśnie on składał Ci moto. Wiem że gość zna się na rzeczy a nie ma nic lepszego niż jak sprzet ma jednego mechanika:)

19 Ostatnio edytowany przez Dzinkss (2016-06-24 11:20:44)

Odp: Supermoto Husaberg FS 650 2004r.

MAĆKO napisał/a:

Jeśli mogę Ci coś zasugerować Dzinkss to oddaj moto do Majstra128 bo z tego co jeszcze Bartek mi się chwalił to właśnie on składał Ci moto. Wiem że gość zna się na rzeczy a nie ma nic lepszego niż jak sprzet ma jednego mechanika:)

Mój Berg ma aktualnie jednego mechanika czyli mnie i radą służy mi mój dobry kumpel który 550 ma rozpracowane do pojedynczej śrubki. Nigdy nie oddawałem swoich sprzętów mechanikom i póki co nie mam zamiaru. A kontakt potrzebny mi po to gdy np. będę potrzebował jakich części itp. Majster128 jak najbardziej ok, wiedza ogromna ale mam do niego 550km, a póki co nie ma jeszcze postawionej diagnozy. Jestem oczywiscie w kontakcie z Majstrem który juz mi zasugerował kilka możliwych rzeczy do sprawdzenia celem znalezienia problemu, wiec spokojnie przyjdzie czas bedzie rada. Pozdro

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

20

Odp: Supermoto Husaberg FS 650 2004r.

Aha, spoko. Szanuje:D