106

Odp: Trening Supermoto z Adrianem Charier i Samim Salstola

Z VDB było 10 osób w grupie i tak wydaje mi się było nas dużo...

KTM 450 SMR
#49 S2 Mistrzostwa Polski

107

Odp: Trening Supermoto z Adrianem Charier i Samim Salstola

Panowie bo robi się znowu jak zawsze po polsku burdel!! Jak nie chcecie jechać to ja przecież nie zmuszam nikogo. Cena jest dokładnie taka jak była rok temu za jednego trenera. W zeszłym roku było 21 osób w tym roku jest 22.
Miało być dwóch trenerów za mniejszą kasę ale jeden się wypiął, a drugi miał wypadek i nie jest zdolny do działań. Załatwiłem na szybko nowego i to dużo bardziej utytułowanego zawodnika. Ugadałem tor z terenem co też nie jest u nas łatwe! no chyba ze Koszalina ale tam byliśmy rok temu.
Nie jestem osobą, która by celowo kogoś wprowadzała w błąd bo nie sram do swojego gniazda!!! Chcę jedynie wspólnie rozwijać nasz poziom.
Jak ktoś chce przecież może we własnym zakresie jechać do Francji, Włoch czy Hiszpanii ale taki wyjazd z dojazdem i trenerem to dużo większy koszt!! Sam dojazd do Włoch na tor Ottobiano czy inny pod Mediolanem to ok 1500km w jedną stronę.
Jak ktoś ma problem może zawsze do mnie zadzwonić i wyjaśnić temat telefoniczne.

Pozdrawiam

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

108

Odp: Trening Supermoto z Adrianem Charier i Samim Salstola

Maniek ile osób będzie w grupie szybszej?

KTM 450 SMR
#49 S2 Mistrzostwa Polski

109 Ostatnio edytowany przez maniek-rr312 (2016-03-17 00:02:51)

Odp: Trening Supermoto z Adrianem Charier i Samim Salstola

12 zgodnie z ustaleniami.

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

110

Odp: Trening Supermoto z Adrianem Charier i Samim Salstola

Jak wygląda kwestia noclegu na torze? ktoś z uczestników 2 terminu planuje tam ,, nocować"? :)))

KTM 450 SMR
#49 S2 Mistrzostwa Polski

111

Odp: Trening Supermoto z Adrianem Charier i Samim Salstola

paczek napisał/a:

Jak wygląda kwestia noclegu na torze? ktoś z uczestników 2 terminu planuje tam ,, nocować"? :)))

  2 termin, tj. 26-27/04 ? Jeśli tak, to ja planuję, jeżeli będzie czynny shower ;)

112

Odp: Trening Supermoto z Adrianem Charier i Samim Salstola

Sorry chodziło mi o 1 termin 24-25.04 , ponawiam pytanie ktoś z tej grupy planuje spać na torze?

KTM 450 SMR
#49 S2 Mistrzostwa Polski

113

Odp: Trening Supermoto z Adrianem Charier i Samim Salstola

Panowie,

Proszę o informację czy ktoś chce zamówić dodatkowy posiłek dla osoby towarzyszącej, jeżeli tak to jaka grupa i ilość posiłków.
Druga sprawa czy jest ktoś kto nie je mięsa itd. Jak tak proszę o podanie Imię Nazwisko i Grupa.

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

114

Odp: Trening Supermoto z Adrianem Charier i Samim Salstola

maniek-rr312 napisał/a:

Panowie,

Proszę o informację czy ktoś chce zamówić dodatkowy posiłek dla osoby towarzyszącej, jeżeli tak to jaka grupa i ilość posiłków.
Druga sprawa czy jest ktoś kto nie je mięsa itd. Jak tak proszę o podanie Imię Nazwisko i Grupa.

.  Dla mnie bez mięsa. Drugi termin. Wojtek jak w końcu sanitariatami na torze ?

115

Odp: Trening Supermoto z Adrianem Charier i Samim Salstola

paczek napisał/a:

Sorry chodziło mi o 1 termin 24-25.04 , ponawiam pytanie ktoś z tej grupy planuje spać na torze?

Ja kimam na torze - :D camper prawie gotowy :)

116

Odp: Trening Supermoto z Adrianem Charier i Samim Salstola

Cześć!

Ze względów losowych nie będę mógł wziąć udziału w szkoleniu - Grupa A (wolniejsza) termin 27-28.04.2016.
Chętnie odstąpię swoje miejsce.

Kontakt PW lub jasniutki26@gmail.com lub 5zero8 zero18 cztery3cztery

Pozdrawiam
Marek #26

It's all about the style, passion and fun :)

117

Odp: Trening Supermoto z Adrianem Charier i Samim Salstola

maniek-rr312 napisał/a:

Panowie,

Proszę o informację czy ktoś chce zamówić dodatkowy posiłek dla osoby towarzyszącej, jeżeli tak to jaka grupa i ilość posiłków.
Druga sprawa czy jest ktoś kto nie je mięsa itd. Jak tak proszę o podanie Imię Nazwisko i Grupa.

\

Maniek, ja poprosze dodatkowy zestaw.  Grupa szybsza.

118

Odp: Trening Supermoto z Adrianem Charier i Samim Salstola

UP!

Marek napisał/a:

Cześć!

Ze względów losowych nie będę mógł wziąć udziału w szkoleniu - Grupa A (wolniejsza) termin 27-28.04.2016.
Chętnie odstąpię swoje miejsce.

Kontakt PW lub jasniutki26@gmail.com lub 5zero8 zero18 cztery3cztery

Pozdrawiam
Marek #26

It's all about the style, passion and fun :)

119

Odp: Trening Supermoto z Adrianem Charier i Samim Salstola

maniek-rr312 napisał/a:

Panowie,
Proszę o informację czy ktoś chce zamówić dodatkowy posiłek dla osoby towarzyszącej, jeżeli tak to jaka grupa i ilość posiłków.
Druga sprawa czy jest ktoś kto nie je mięsa itd. Jak tak proszę o podanie Imię Nazwisko i Grupa.

Poproszę jeden dodatkowy/dzień. Grupa wolniejsza. thx

Husqa SMR 510 '08

120

Odp: Trening Supermoto z Adrianem Charier i Samim Salstola

Kto chętny na współdzielenie pokoju w Walterze z grupy szybkiej?