16

Odp: Yamaha YZ 250 2T 2004 r SM. Rebuild by Braap Brothers Service.

PszczelaRz AGH napisał/a:
Braap Brothers Service napisał/a:
velkurczak napisał/a:

Tłumik wygląda jak dupa orangutana :P
Stelaż mam rozumieć tylko do podpierania, czy masz zamiar tym przycierać o glebę?
Będziesz robić HB?

Nie chcę nim przycierać o glebę, zrobiłem go z zamiarem kręcenia cyrkli. Budżet nie pozwolił na montaż hb. Ale spokojnie, będzie i 320 mm z przodu.


Możesz mi powiedzieć jak spisuje się ten pokrowiec na siedzenie? Muszę kupić nowy, bo na starym przy gumie się zsuwam i muszę trzymać się na rękach, żadnego oparcia nie mam na siedzeniu...


A projekcik klasa :)

Siedzenie bardzo dobrze trzyma :) godne polecenia :)

Oferujemy profesjonalne usługi serwisowe wszelkiego rodzaju motocykl, skuterów dwusuwowych i czterosuwowych renomowanych marek yamaha, suzuki, honda, kawasaki, bmw, ktm. Świadczymy usługi w zakresie:
- naprawy bieżące, powypadkowe, regulacje luzów zaworowych, gaźników, remonty silników, skrzyń biegów,
- serwis zawieszenia, przeglądy motocykli, przygotowanie do sezonu letniego i zimowego.

17

Odp: Yamaha YZ 250 2T 2004 r SM. Rebuild by Braap Brothers Service.

Braap Brothers Service napisał/a:
PszczelaRz AGH napisał/a:
Braap Brothers Service napisał/a:

Nie chcę nim przycierać o glebę, zrobiłem go z zamiarem kręcenia cyrkli. Budżet nie pozwolił na montaż hb. Ale spokojnie, będzie i 320 mm z przodu.


Możesz mi powiedzieć jak spisuje się ten pokrowiec na siedzenie? Muszę kupić nowy, bo na starym przy gumie się zsuwam i muszę trzymać się na rękach, żadnego oparcia nie mam na siedzeniu...


A projekcik klasa :)

Siedzenie bardzo dobrze trzyma :) godne polecenia :)

Braap Brothers Service pw

Czemu ten Pan pojechał? - https://bit.ly/2VlprSp

18

Odp: Yamaha YZ 250 2T 2004 r SM. Rebuild by Braap Brothers Service.

na zywo wyglada duzo lepiej ;)

WR 250x

19

Odp: Yamaha YZ 250 2T 2004 r SM. Rebuild by Braap Brothers Service.

pepik napisał/a:
toivias napisał/a:

Qwa Paweł, nie te kolory :D I co to za tłusta locha po prawej stronie na ostatniej focie :)
Trzeba było kupić inne łożyska, bo AllBalls są kiepskie.
Gdzie malujesz graty?

Wyżej jest w całej okazałości ,ta "locha" to DR, co do remontu fajnie jakby remont trwał tyle co przewijanie Twoich fotek ;)


Złożenie motocykla od początku do końca trwała 100 h.

Oferujemy profesjonalne usługi serwisowe wszelkiego rodzaju motocykl, skuterów dwusuwowych i czterosuwowych renomowanych marek yamaha, suzuki, honda, kawasaki, bmw, ktm. Świadczymy usługi w zakresie:
- naprawy bieżące, powypadkowe, regulacje luzów zaworowych, gaźników, remonty silników, skrzyń biegów,
- serwis zawieszenia, przeglądy motocykli, przygotowanie do sezonu letniego i zimowego.

20

Odp: Yamaha YZ 250 2T 2004 r SM. Rebuild by Braap Brothers Service.

toivias napisał/a:

Qwa Paweł, nie te kolory :D I co to za tłusta locha po prawej stronie na ostatniej focie :)
Trzeba było kupić inne łożyska, bo AllBalls są kiepskie.
Gdzie malujesz graty?


Ta tłusta locha to moja drka, którą sprzedałem przyjacielowi, a pod koniec sezonu 2015 poszła w świat. Tomek wiem, wiem. Dla ciebie wszystko co jest inne niż all balls i arai jest kiepskie ;)

Oferujemy profesjonalne usługi serwisowe wszelkiego rodzaju motocykl, skuterów dwusuwowych i czterosuwowych renomowanych marek yamaha, suzuki, honda, kawasaki, bmw, ktm. Świadczymy usługi w zakresie:
- naprawy bieżące, powypadkowe, regulacje luzów zaworowych, gaźników, remonty silników, skrzyń biegów,
- serwis zawieszenia, przeglądy motocykli, przygotowanie do sezonu letniego i zimowego.