16 Ostatnio edytowany przez szubi41 (2014-08-26 20:30:35)

Odp: Zapraszamy do Biłgoraja na Amatorskie Zawody Supermot

Będzie sekcja terenowa ale  inna nitka jak w maju ...dłuzsza więc mam nadzieje będzie ciekawiej

17

Odp: Zapraszamy do Biłgoraja na Amatorskie Zawody Supermot

[url]https://www.youtube.com/watch?v=jCm-Feip1Uk[/url]           krótka relacja z maja i moja gleba

18 Ostatnio edytowany przez Lucek (2014-08-26 22:25:35)

Odp: Zapraszamy do Biłgoraja na Amatorskie Zawody Supermot

ten Cienki to mial kiedys dlugie wlosy? :)
bo dziure w kroku to mial na bank. widac na filmie ;)

i Rychu sie zalapal w kadr

"Nie ma boga. Jest Mmmmotór!"
KTM SMR450 '13 #23

19

Odp: Zapraszamy do Biłgoraja na Amatorskie Zawody Supermot

ale jak to, nie wróćiłeś do wyścigu :P hehe

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

20 Ostatnio edytowany przez szubi41 (2014-08-27 20:53:01)

Odp: Zapraszamy do Biłgoraja na Amatorskie Zawody Supermot

mam nadzieje że aprilka przyjedzie...Wyjebisty sprzęt mam Aprilkę ale tuono v4

21

Odp: Zapraszamy do Biłgoraja na Amatorskie Zawody Supermot

Trasa wytyczona widziałem tylko w nocy 75 % asfalt reszta delikatny teren....dawać nim nas więcej tym większa zabawa

22 Ostatnio edytowany przez Bondek (2014-08-31 14:19:11)

Odp: Zapraszamy do Biłgoraja na Amatorskie Zawody Supermot

jak tam szubi?? zawodnicy dopisali?
niestety awaria mnie wykluczyła z rywalizacji :(

- Jeśli dziekan nie odwoła swoich słów do  jutra to wypierdalam z tej uczelni
-- A co takiego powiedział dziekan??
- "Wypierdalaj z tej uczelni!!"

23

Odp: Zapraszamy do Biłgoraja na Amatorskie Zawody Supermot

Szkoda Bondek ze nie wpadles bylo fajnie ale frekwencja dupna....Jak zwykle większość to erotomani gawędziarze na forum wiele opowieści w praktyce wielka dupa...Rysio prosto z Bydgoszcy po krótkiej nocy wpadł i dał radę ,Materka był i wygrał a ma 250 km...wpadł jeszcze kolo z Dębicy i nas dwóch z Biłgoraja...Pogoda idealna trasa super bo nowa dwie sekcje terenowe ...Dostalismy żarcie i picie a pierwszych trzech oprócz pucharów dostało  praktyczne gifty...Dzięki bardzo dla tych co wpadli a Ci co tylko piszą niech już nie piszą tylko praktykują lub niech spróbują zorganizować takie Zawody to może coś oprócz gawędziarstwa zrozumieją...

24 Ostatnio edytowany przez cingular (2014-08-31 22:51:15)

Odp: Zapraszamy do Biłgoraja na Amatorskie Zawody Supermot

Macie jakieś filmy ? Mnie kierowca z lawetą w sobote wieczór się wykruszył a na kołach 200 kilo jechać w jedną stronę nie bardzo .  :/

25 Ostatnio edytowany przez Bondek (2014-08-31 23:21:49)

Odp: Zapraszamy do Biłgoraja na Amatorskie Zawody Supermot

szubi mam całkiem dobrą wymówkę tym razem, tak wygląda moje tylne koło po piątkowych treningach w Bydgoszczy

http://zapodaj.net/20ad9b2b0498d.jpg.html

mam nadzieję że się dobrze bawiliście

- Jeśli dziekan nie odwoła swoich słów do  jutra to wypierdalam z tej uczelni
-- A co takiego powiedział dziekan??
- "Wypierdalaj z tej uczelni!!"

26

Odp: Zapraszamy do Biłgoraja na Amatorskie Zawody Supermot

Spoko Bondek jedynie cisnienie skoczyło mi bo zawsze wiele gadania a w praktyce wiesz jak bywa .......Dzięki temu wskoczyłem na podium bo z Materką czy Rysiem to ja mogę walczyć tylko na starcie

27

Odp: Zapraszamy do Biłgoraja na Amatorskie Zawody Supermot

[url]http://www.bilgorajska.pl/sportowy,8510,0,0,0,Supermoto-po-raz-ostatni.html#/zdjecie-artykul-8510-110.jpg[/url]

28

Odp: Zapraszamy do Biłgoraja na Amatorskie Zawody Supermot

To teraz trochę ja od siebie. Tak jak napisał Szubi nie kumam dlaczego tak dużo ludzi przed kompami się deklaruje, bije pianę, jara się że są wyścigi i piszą że przyjadą. Było tak samo z kategorią Amator (I runda w Bydgoszczy, 50 chętnych na forum, przyjechało 2 albo 3), ktoś się męczy dla Nas, organizuje zawody, daje nam możliwość potrenowania, spotkania się i szlifowania swoich umiejętności, a tu proszę 5 zawodników. Przykro mi się zrobiło, tym bardziej że specjalnie tłukłem się 500km z rundy w bydgoszczy w sobotę, potem niecałe 5h snu i prawie 200 do biłgoraja. Tak czy inaczej wielki SZACUN dla organizatorów, że mimo to ROBIĄ COŚ DLA NAS, w Biłgoraju organizacja zawsze super, sporo kibiców, heh, chyba więcej niż na rundach MP i PP. Fajnie było Was znowu chłopaki zobaczyć :) Jeśli chodzi o start w zawodach nie ma co się bać, tylko trzeba przyjechać i zobaczycie że fun jest mega wielki. Ja kiedyś srałem po majtach jak miałem wystartować w zawodach, bałem się jak cholera jednak okazało się że niepotrzebnie bo zabawa jest przednia!

29

Odp: Zapraszamy do Biłgoraja na Amatorskie Zawody Supermot

Zakładam, że chodzi o mnie.
Wystartowałem dzień wcześniej w Bydgoszczy, dobiłem się do domu koło 23. Brat z przyczepą później. Niestety zmęczenie zrobiło swoje i nie miałem już siły kolejny dzień tłuc się przez pół Polski, nie wspominając o czynniku ekonomicznym. Szkoda bo była by szansa na pudło ;)

Pozdrawiam,
Piotrek

30 Ostatnio edytowany przez Rychu (2014-09-01 10:49:51)

Odp: Zapraszamy do Biłgoraja na Amatorskie Zawody Supermot

mallly200sx napisał/a:

Zakładam, że chodzi o mnie.

Coś Ty, nawet o Tobie nie pomyślałem, ani o nikim konkretnym. Chodzi mi ogólnie, że warto przyjechać i spróbować wystartować. Naprawdę organizacja zawodów nie jest łatwa, a zawody sm można policzyć na palcach jednej ręki - niestety. Jeśli organizatorzy zobaczą że nie ma frekwencji to nie będzie zawodów...

Ci co nie wpadli niech żałują, pogoda świetna, dużo kibiców, organizacja na najwyższym poziomie, nagrody super wielkie puchary plus dodatkowe nagrody rzeczowe :) i jeszcze wyżerkę Nam zrobili :)