61

Odp: V runda Mistrzostw Polski i Pucharu Polski

racek przyjedz kibicować ;) to wystarczy

chłopaki, poważnie. Dajcie spokój bo zaczynam się stresować, a właśnie składam materiał z InterCarsu i nie mogę się denerwować :P

przyjechać na rundę z kamerami i po sprawie.

SMR 570 '01 ---> YZF 450 '07

62

Odp: V runda Mistrzostw Polski i Pucharu Polski

Hermes bana mu!:P

https://www.bikepics.com/members/81

63

Odp: V runda Mistrzostw Polski i Pucharu Polski

niwy napisał/a:

racek przyjedz kibicować ;) to wystarczy

chłopaki, poważnie. Dajcie spokój bo zaczynam się stresować, a właśnie składam materiał z InterCarsu i nie mogę się denerwować :P

przyjechać na rundę z kamerami i po sprawie.

Pewnie żebym przyjechał , ale jestem za granicą w Anglii i lipa, ale jak tylko bede w Polsce napewno sie wybiorę , teraz jak byłem na urlopie nie miałem czasu , ale trzymam kciuki za Ciebie , a z tą baterią to całkiem dobry pomysł , nikt o te 5-10 zł nie zbiednieje , a z chęcią by sie oglądało ..

Ktm#exc#525#sm

64

Odp: V runda Mistrzostw Polski i Pucharu Polski

Niwy podaj  tutaj dane do przelewu my zrobimy reszte bo robisz super robote dla nas i polskiego supernoto. Jak niwy poda dane robimy liste kto wplacil proponuje po 10 zl kilkanascie osob wpaci i sie cos nazbiera pozdro

SUZUKI RMZ 450
   #94

65

Odp: V runda Mistrzostw Polski i Pucharu Polski

to ja bym proponował aby podał dane na pw i kto chętny wpłacić temu udostępnie
lub podaj czym nagrywasz a my się zajmiemy resztą

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

66

Odp: V runda Mistrzostw Polski i Pucharu Polski

dobra bo zaczynacie mnie przerażać ;)
Kamerę chciałbym zmienić. Aby na następny sezon była. Nie wiem czy jest sens inwestować w akcesoria do obecnej jak została tylko jedna runda? Z resztą i tak nic nie przyjmę. Wystarcza mi że podobają się moje produkcje. Poważnie.

SMR 570 '01 ---> YZF 450 '07

67

Odp: V runda Mistrzostw Polski i Pucharu Polski

Niwy ile taka kamera kosztuje?

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski