31

Odp: IV i V runda MP i PP Supermoto-Koszalin 12-13.07

manio napisał/a:
ktm36213621 napisał/a:
manio napisał/a:

To wyposażę się w skrzynkę browarów i będę kibicował ;-))))

PS. Wuju mam TM'a na wynajem, za skrzynkę browarów...

za Skrzynkę browarów to biorę 3 skrzynki i lecę piątek trening + sobota+ niedziela zawody ?

Temat do obgadania ale po naprawie zawieszenia i hamulca to nie wiem czasem czy nie chciał bym podbić stawki do czterech skrzynek... Ale sprzęt tak teraz wspaniale jedzie że nawet Kevin moze nie dac Ci rady;-)

By mi Kawa nie padła dalej byś myślał jakie to masz zawieszenie i hamulce a w rzeczywistości nie dało się tym jechać zatem nie przesadzaj z tymi skrzynkami a może w Koszalinie znów wyeliminujemy jakieś felery tego TM i na Kolejny Radom będzie już jechał jak ma. haha

https://www.facebook.com/tsunamiagataipiotr?ref=hl
# 86 Wuju - Tsunami SM

32

Odp: IV i V runda MP i PP Supermoto-Koszalin 12-13.07

Sory że zmienie temat ale mam kolejne pytanie.
Czy jeśli zabierzemy dziewczyny z aparatami to mogą robić zdjęcia? Nie będzie problemu żeby weszły na tor?
Nie mają szkoleń ani nic tego typu. Ja kiedyś robiłem zdjęcia w koszalinie ale na treningu i nie wiem czy je wpuszczą.
+ gdzie śpicie? ktoś testował to szkolne schronisko młodzieżowe? Cena jest absurdalnie niska wiec pytam, żeby nie trafić na jakieś gówno, a ta noclegownia jest bardzo blisko toru co mnie zachęca :)
Pozdrawiam

Husqy SMR-R 450

33

Odp: IV i V runda MP i PP Supermoto-Koszalin 12-13.07

mallly200sx napisał/a:

amatorzy maja egzamin. to to samo w zasadzie tylko jedziemy mniejszą grupą :)

Co będzie na tym egzaminie? Flagi to chyba na pewno ale jeszcze coś?

TM SMX 450Fi #426
KTM EXC 450 Six Days Sardinia

34

Odp: IV i V runda MP i PP Supermoto-Koszalin 12-13.07

i pytania z regulaminu.

Pozdrawiam,
Piotrek

35

Odp: IV i V runda MP i PP Supermoto-Koszalin 12-13.07

kusloncu napisał/a:

Sory że zmienie temat ale mam kolejne pytanie.
Czy jeśli zabierzemy dziewczyny z aparatami to mogą robić zdjęcia? Nie będzie problemu żeby weszły na tor?
Nie mają szkoleń ani nic tego typu. Ja kiedyś robiłem zdjęcia w koszalinie ale na treningu i nie wiem czy je wpuszczą.
+ gdzie śpicie? ktoś testował to szkolne schronisko młodzieżowe? Cena jest absurdalnie niska wiec pytam, żeby nie trafić na jakieś gówno, a ta noclegownia jest bardzo blisko toru co mnie zachęca :)
Pozdrawiam

Schronisko czyli internat w Samochodówce na przeciwko toru , tani pewny nocleg.

Przeważnie na torze mają kamizelki typu fotograf itp, raczej nie powinno być problemów, ale najlepiej zapytać Emila.

36

Odp: IV i V runda MP i PP Supermoto-Koszalin 12-13.07

Wybacz ale nie jestem obeznany, nie mam pojęcia kto to emil.
Możesz przybliżyć mi tą postać? :)

Husqy SMR-R 450

37

Odp: IV i V runda MP i PP Supermoto-Koszalin 12-13.07

podobno ma padać. będą spadały hondy z nieba ;]
[url]https://www.youtube.com/watch?v=pIKQjt-e0zY[/url]

38

Odp: IV i V runda MP i PP Supermoto-Koszalin 12-13.07

kusloncu napisał/a:

Wybacz ale nie jestem obeznany, nie mam pojęcia kto to emil.
Możesz przybliżyć mi tą postać? :)

Emil Bożek - Właściciel
telefon: 503 650 111

[url]http://motopark.pl/index.php/kontakt[/url]

39

Odp: IV i V runda MP i PP Supermoto-Koszalin 12-13.07

Dziękuje :)

Husqy SMR-R 450

40

Odp: IV i V runda MP i PP Supermoto-Koszalin 12-13.07

ktm36213621 napisał/a:
manio napisał/a:
ktm36213621 napisał/a:

za Skrzynkę browarów to biorę 3 skrzynki i lecę piątek trening + sobota+ niedziela zawody ?

Temat do obgadania ale po naprawie zawieszenia i hamulca to nie wiem czasem czy nie chciał bym podbić stawki do czterech skrzynek... Ale sprzęt tak teraz wspaniale jedzie że nawet Kevin moze nie dac Ci rady;-)

By mi Kawa nie padła dalej byś myślał jakie to masz zawieszenie i hamulce a w rzeczywistości nie dało się tym jechać zatem nie przesadzaj z tymi skrzynkami a może w Koszalinie znów wyeliminujemy jakieś felery tego TM i na Kolejny Radom będzie już jechał jak ma. haha

To prawda... Zatem to ja wiszę Ci trzy skrzynki browara;-) Bardzo, bardzo dziękuje za sprawdzenie sprzęta, myśle ze obu nam to przyniosło korzyści: Ty masz punkty z rundy, ja odzyskałem przyjemność z jazdy. Maniek: dziękuje za prawidłowe skonfiguriwanie TM'a. Żarty na bok;-) Jadę do Koszalina z zamiarem wystartowania w obu rundach, natomiast jeśli w so rano okaże sie ze nie mam ochoty to: bez ciśnienia... Jak zwykle:-) i wtedy chętnie Wuju wypożyczę Ci sprzęta:)

Miej wyjeb@ne, a bedzie Ci dane...
MANEY#101 RMPST
Bez Ciśnienia rally team

41

Odp: IV i V runda MP i PP Supermoto-Koszalin 12-13.07

To się nazywa prawdziwa przyjaźń wielkopolsko-śląska:).

A ma ktoś tel do tego schroniska

42

Odp: IV i V runda MP i PP Supermoto-Koszalin 12-13.07

Witam!
Startowałem już na 1szej rundzie, mam badanie, mam licencję, rozumiem że nie jest problemem to , że jestem niezrzeszony?
Czy trzeba się gdzieś wcześniej zapisywać, wpłacać coś, czy wszystko na miejscu tak jak w Toruniu?
Jeśli gdzieś pominąłem te informacje to sorry za nieogar
Pozdro

43

Odp: IV i V runda MP i PP Supermoto-Koszalin 12-13.07

Na miejscu wszystko załatwisz.
[url]http://www.moto-park.pl/index.php/13-supermoto/57-iii-i-iv-runda-supermoto-regulamin-uzupelniajacy[/url]
O przynależność do klubu się nie martw. "Koszalin" nie robi problemów.

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

44

Odp: IV i V runda MP i PP Supermoto-Koszalin 12-13.07

Standardowe pytanie, będzie ktoś w nocy z czwartku na piątek nocował na torze ? Nigdy tego toru nie widziałem na oczy, ciekawe czy będzie dało się około północy wjechać do depo i się rozstawić-podłączyć prąd ? Mam za sobą nocne forsowanie bram w Bydgoszczy - ratując samsona :P i w Tarnowie :D ale nie wiem czy poradzę sobie z Koszalińską bramą :P chyba że tam jest jak w Toruniu, rozstawia się wszystko przed... ??

45

Odp: IV i V runda MP i PP Supermoto-Koszalin 12-13.07

Rychu napisał/a:

Standardowe pytanie, będzie ktoś w nocy z czwartku na piątek nocował na torze ? Nigdy tego toru nie widziałem na oczy, ciekawe czy będzie dało się około północy wjechać do depo i się rozstawić-podłączyć prąd ? Mam za sobą nocne forsowanie bram w Bydgoszczy - ratując samsona :P i w Tarnowie :D ale nie wiem czy poradzę sobie z Koszalińską bramą :P chyba że tam jest jak w Toruniu, rozstawia się wszystko przed... ??

Bez problemu wjedziesz, my tam będziemy juz tydzien przed rundą i sadze ze w czwartek to juz bedzie tłum choćby po Borgottim.

Miej wyjeb@ne, a bedzie Ci dane...
MANEY#101 RMPST
Bez Ciśnienia rally team