46

Odp: CRF 100 pytań do... :))

Tego nie odczułem. Hamuje silnikiem jak hamował czyli zajebiście mocno jak każda crf.

47

Odp: CRF 100 pytań do... :))

nie spodziewałem się niczego innego. Raczej tego, że przy sprawnym TPSie hamowanie będzie słabsze :)

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

48 Ostatnio edytowany przez MAĆKO (2017-02-16 23:30:13)

Odp: CRF 100 pytań do... :))

Przy sprawnym hamował tak samo, crf kumpla też tak hamuje więc raczej tu jest mało do ugrania tym TPSem

49

Odp: CRF 100 pytań do... :))

Moja hamuje silnikiem raczej słabo. W każdym razie słabiej niż wszystkie inne motocykle jakie miałem w czteropaku. Który masz rok?

Z tego co wiem co jak konstruowali crf to dbali o to aby hamowanie silnikiem było jak najmniejsze.

50

Odp: CRF 100 pytań do... :))

mam 2004, jeżdziłem tez na 2007 i też hamował tak samo. W porównaniu do rzędówki hamuje mocno:P No nie ma się co spierać bo ciężko jest przekazać co to znaczy mocno a co słabo.
BTW. Karol masz odpięty TPS?

51

Odp: CRF 100 pytań do... :))

karol128 napisał/a:

Moja hamuje silnikiem raczej słabo. W każdym razie słabiej niż wszystkie inne motocykle jakie miałem w czteropaku. Który masz rok?

Z tego co wiem co jak konstruowali crf to dbali o to aby hamowanie silnikiem było jak najmniejsze.

Jak jest popsuty hopping to nie hamuje silnikiem prawie XD

Pozdrawiam,
Piotrek

52 Ostatnio edytowany przez MAĆKO (2017-02-17 12:12:10)

Odp: CRF 100 pytań do... :))

Hoppingu nie ma już ziomeczki;) teraz zczaiłem że to nas różni;)
Nie zamierzam go zakładać puki co;)

53

Odp: CRF 100 pytań do... :))

Maly, nie wiem czy takie mocne hamowanie silnikiem jest mocno wskazane. Tak jak na suchymm fajnie jak mocno hamuje, tak na sliskim czy mokrym zacznie Ci blokowac kolo a tego chcesz uniknac posiadajac antyhopa.
U mnie na dedykowanym antyhopie hamowanie silnikiem po zrzuceniu biegu jest ledwo odczuwalnee.

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

54

Odp: CRF 100 pytań do... :))

Nie no jak miałem antyhoppa to też nie czułem hamowania silnikiem ale wywaliłem go bo pomyślałem że mi się nie przyda do rzczy które chce na tym moto robić , mimo wszystko i tak na tor skocze w tym roku - zobaczymy czy bez niehopa się da;)