16

Odp: Oprawa medialna zawodow 2014

conman napisał/a:

Jeśli chodzi o media/gazeta, to mogę zagadać z Simsonem, albo Eliaszem z Motormanii, pewnie chętnie opisywaliby każdą rundę PP i MP,
jutro zapytam, zawsze miło byłoby poczytać w gazecie o Naszych zmaganiach.

Rychy popytaj - ważne jest to żeby info było przed zawodami, bo jak zawsze w PL dowiadujemy się o czymś co już było, a nie że będzie w ten weekend!. Relacja po także miło widziana.

manio napisał/a:

Dodatkowo łatwiej będzie o info w mediach jeśli będą mogli skorzystać z juz gotowego materiału który tylko sobie obrobią pod siebie.

Manio żadne media nie lubią jak im coś narzucasz, mają swoją wizje pokazania pewnych rzeczy...łatwiej im stworzyć coś od podstaw z materiału który zrobią niż przerabiać.

manio napisał/a:

Myśle ze można by podnieść koszt wpisowego o koszt pro filmu z każdej rundy, będzie to super pamiątka do rodzinnego albumu itd. Gdyby na koniec sezonu z całego materiału zrobić filmik "the best of 2014" to przynajmniej było by co wspominać zimą.... I na bank kilkanaście tysięcy odsłon na YTB nie pozostanie bez wpływu na popularność SM w PL - ja tak właśnie o istnieniu SM się dowiedziałem... 9m-cy temu ;-)))

no i wyjdzie taki rodzinny film, a przecie chodzi o promocje i to nie jednorazową.

Wykorzystajmy to co jest w PL dostępne, jak Crezy pisał wystarczy ich zaprosić

100% koncentracji = 100% satysfakcji - moje małe enduroooo - #997 rejsing
O nas http://www.youtube.com/watch?v=z5LUptOcE_o&feature=youtu.be
Part 1  http://www.youtube.com/watch?v=l-6jEjyYJpg
Part 2  http://www.youtube.com/watch?v=PWdubyCHfnQ

17

Odp: Oprawa medialna zawodow 2014

Jakby się ktoś zajmował portalem to można zredagować notkę o zbliżających się zawodach, zaprosić kibiców i nowych zawodników, poprosić o udostępnienie na motoxie i innych portalach motocyklowych. Cynk na forach internetowych (kazdy czyta cos poza sm.pl a wszedzie sa dzialy "imprezy moto") jakaś fotorelacja oficjalna (wiadomo że więcej ludzi rzuci okiem na artykuł z kolorowymi zdjęciami niż goly tekst) Fanpage supermoto.pl trzebaby rozkręcić, skoro u nas sie przeglada francuskie i angielskie to oni moga przegladac polskie. Sposobów jest duzo ale trzeba jakoś to skoordynować

18

Odp: Oprawa medialna zawodow 2014

kaczor napisał/a:

Ja sie nie dokladam, bo za 2 sekundy na filmie. Czyli w roku 350 zl za 15 sekund ze mna uwazam za wyzucone w bloto i roboty za PZM nie bede odwalal. W ch***a nas robia caly czas. Maniek pisal o treningach dla kadry.. I co? Jestem tu juz prawie 10 lat w sm i wiem jedno. Jak sam sie nie biore za cos to nie jest mozliwe ogarniecie tematu jak ten. Idziemy w strone europy? To zobaczmy, ze teamy robia swoje filmy.
Do tego ze swojego doswiadczenia wiem, ze sponsora na film znalezienie jest praktycznie nie mozliwe. Zadna telewizja nie posci za darmo filmu z rekla
A sponsora-przerabialem juz to:) wiec powodzenia i radze by kazdy professional ie walczyl o swoje, a w raz z poziomem i profesionalnym podejsciem przyjda ludzie:)

+1

SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI

19

Odp: Oprawa medialna zawodow 2014

Crazy napisał/a:

Wymozajkujcie mnie z filmu.

Teraz nie zapłacisz po dobroci to za rok zapłacisz przymusowo :) Znajdzie się na to paragraf w regulaminie.

pozdrawiam, samson
www.farmapomyslow.pl

20

Odp: Oprawa medialna zawodow 2014

Filmy z rundy która JUŻ MIAŁA MIEJSCE.. swoją drogą.. Ale czy rzeczywiście filmy na yt, przyciągną kibiców na KOLEJNĄ rundę SUPERMOTO? Kto znajdzie taki film? Pewnie jakiś miłośnik motocykli, przypadkiem. Warto pomyśleć nad promocją rundy ZANIM się ona odbędzie.. Żeby kibice wiedzieli że coś takiego będzie miało miejsce.. tzn. plakaty i gazety.. a filmy z rund które się już odbyły nijak mają się do przyciągania kibiców na wyścigi.. Jak już Maney wspomniał- ''do rodzinnego albumu'' co najwyżej.. Jeśli ktoś chce taką ''pamiątkę'' to chyba lepiej prywatnie zgłosić się do SI Play czy kogokolwiek innego.. . I również popieram głosy o profesjonalnym podejściu, zwiększaniu poziomu i zbliżania się do ''Europy'' Nasze starty i sukcesy za granicą zrobią większą promocję SM niż film na youtubie...

NovoPerformance.pl

carbon.na.allegro.pl
SM450RR!! #88

21

Odp: Oprawa medialna zawodow 2014

Zamknac? :)

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

22

Odp: Oprawa medialna zawodow 2014

Yup :)

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski