16 Ostatnio edytowany przez tabul (2012-11-26 23:45:56)

Odp: Części Wr 426

balagan napisał/a:
Playboy napisał/a:
balagan napisał/a:

Robiłeś kiedyś remont 4t?

Nie

TO oddaj motor w ręce kogoś kto sie zna:)

właśnie

17

Odp: Części Wr 426

JACA napisał/a:

Widziałem cylinder Danikena i potwierdzam, Rewelacyjny stan co potwierdził dzisiaj fachowiec który zajmuje się honowaniem i regeneracja głowic itd. Moja WR TYLKO w moich rękach nakręcila ok. 20 000 - 25 000 km. i? nie trzeba nawet honować i gdyby nie delikatne luzy na sworzniu nie wymieniałbym nawet tłoka bo jest w perfekcyjnym stanie jeżeli chodzi o gładź. Głowica tylko do delikatnego czyszczenia, nic nie trzeba ruszać... Ale mniejsza...

Spróbuj poszukać w stanach, w UK, na ebayach. Można kupić zestawy za rozsądną kasę. Prawdopodobnie też będziemy ciągnąć ze Stanów więc można pomyśleć. Znalazłem w USA OEMowski kompletny tłok za 550 zł. + przesyłka. Jest zima, jest czas, poszukaj.

Ta tylko Ty z Danikenem na jednym kole latacie i silnik ma lżej opory toczenia jednego kola są mniejsze niż dwóch i przez to silnik się dwa razy mniej męczy :D

SM570R była a teraz???

18

Odp: Części Wr 426

Nie lepiej kupić tak jak kolega wyżej pisał zestaw cylinder + tłok+ uszczelki z cylinderworks? za 1900 masz komplet jak kolega pisał więc nie ma tragedii a kupisz cylek dasz na nicasil i Cię wyjdzie troszkę taniej ale nie masz nowego tłoka i uszczelek (nowy to nowy cylinder). Zrób raz a porządnie bo kto oszczędza dwa razy płaci ;)...

19

Odp: Części Wr 426

Nie umiem nigdzie tego znaleźć... Pomóżcieee!

20

Odp: Części Wr 426

Podejdzie cylinder od 450 z 2003 roku???

21

Odp: Części Wr 426

Nie, to inne konstrukcje.
Dzwoniłeś do tego gościa co ma ten komplet do 450? Może on ściągnie do 426.
Poszukaj całych silników, także na ebayu - np niemieckim.
Poszukaj jakichś dystrybutorów firmy CylinderWorks w europie - przesyłki dzisiaj to nie tak duże koszty.
No i najlepsze rozwiązanie - szukaj tego w stanach a potem szukaj kogoś aby skompletował paczkę i złożył się na przesyłkę.

http://www.youtube.com/watch?v=4H0w5DHh0w8

Yamaha WR450F - Brudas
KTM 690 SMC-R - SM

22

Odp: Części Wr 426

mrximry napisał/a:

Nie, to inne konstrukcje.
Dzwoniłeś do tego gościa co ma ten komplet do 450? Może on ściągnie do 426.
Poszukaj całych silników, także na ebayu - np niemieckim.
Poszukaj jakichś dystrybutorów firmy CylinderWorks w europie - przesyłki dzisiaj to nie tak duże koszty.
No i najlepsze rozwiązanie - szukaj tego w stanach a potem szukaj kogoś aby skompletował paczkę i złożył się na przesyłkę.

Nie dzwoniłem. Przeraża mnie tooo...

23

Odp: Części Wr 426

Playboy napisał/a:
mrximry napisał/a:

Nie, to inne konstrukcje.
Dzwoniłeś do tego gościa co ma ten komplet do 450? Może on ściągnie do 426.
Poszukaj całych silników, także na ebayu - np niemieckim.
Poszukaj jakichś dystrybutorów firmy CylinderWorks w europie - przesyłki dzisiaj to nie tak duże koszty.
No i najlepsze rozwiązanie - szukaj tego w stanach a potem szukaj kogoś aby skompletował paczkę i złożył się na przesyłkę.

Nie dzwoniłem. Przeraża mnie tooo...

A nie chcesz jej sprzedać? jak coś to pisz na PW

SmKTM terrOR #136

24

Odp: Części Wr 426

Orientuje się ktoś jak wygląda sprawa z korbami Prox'a ? Jak z wytrzymałością tych korb ? Warte to, żeby to kupić ? Ktoś montował i może się wypowiedzieć na ten temat ?

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

25

Odp: Części Wr 426

balagan napisał/a:
Playboy napisał/a:
mrximry napisał/a:

Nie, to inne konstrukcje.
Dzwoniłeś do tego gościa co ma ten komplet do 450? Może on ściągnie do 426.
Poszukaj całych silników, także na ebayu - np niemieckim.
Poszukaj jakichś dystrybutorów firmy CylinderWorks w europie - przesyłki dzisiaj to nie tak duże koszty.
No i najlepsze rozwiązanie - szukaj tego w stanach a potem szukaj kogoś aby skompletował paczkę i złożył się na przesyłkę.

Nie dzwoniłem. Przeraża mnie tooo...

A nie chcesz jej sprzedać? jak coś to pisz na PW

Sprawdz Pw ;)

26

Odp: Części Wr 426

daniken napisał/a:

Orientuje się ktoś jak wygląda sprawa z korbami Prox'a ? Jak z wytrzymałością tych korb ? Warte to, żeby to kupić ? Ktoś montował i może się wypowiedzieć na ten temat ?

Nie montowałem ale mają dobrą opinie .

https://www.facebook.com/MoherosBanditos
www.youtube.com/JG53Pogo

27

Odp: Części Wr 426

JACA/Daniken robicie tą paczkę z USA ? Bardzo chętnie bym się dołączył, a tą jebaną europę niech ch** strzeli !

28

Odp: Części Wr 426

Ja mam w 450 korbę proxa. Nalatane ma około 100mth i nic się nie dzieje. Planuję sprawdzić dokładnie przy niedługiej wymianie tłoka, ale myślę że kolejne 100mth przelata :-)

http://www.youtube.com/watch?v=4H0w5DHh0w8

Yamaha WR450F - Brudas
KTM 690 SMC-R - SM

29

Odp: Części Wr 426

Pany, potrzebna pomoc. Jaki tłok polecacie? Wiseco, Prox, Wossner, Namura, Vertex??? Nie interesują mnie tłoki podwyższające kompresję...

30

Odp: Części Wr 426

w klasyku docieram Wiseco, kute tloki, wykonanie i materiał perfekcja, stosowane i polecane przez drag racerów w USA, innych marek nie doświadczyłem