16

Odp: jak sprawdzić stan naciągu rozrządu?

Moze i jest w tym troche racji ze musi byc tlok w GMP ale zadko do tego sie stosuje i tez jest ok nigdy lancuch nie przeskoczyl.
A moze ktos sie orientuje gdzie w Wawie dobiora mi tłok do 525 exc chodzi o to aby bylo to spasowane dobrze a nie jak ktos tam gdzies tam na oko w garazu??

17

Odp: jak sprawdzić stan naciągu rozrządu?

ciernik napisał/a:

W innym położeniu może się zdarzyć, że łańcuh będzie się wydawał napięty od strony napinacza a drugiej będzie luźno.

z tej odpowiedzi nic nie wynika ! wydawal sie napiety... co z tego ?? idac tym tokiem myslenia, pytam sie co z 4 cylindrami, kiedy zawsze na ktoryms cylindrze beda zawory otwarte ??

18

Odp: jak sprawdzić stan naciągu rozrządu?

a jak sprawdzę tą ilość ząbków to potem mam z powrotem to ustawić w pozycji tak ja wyciągnąłem czy jak?

19 Ostatnio edytowany przez tabul (2012-03-11 21:46:59)

Odp: jak sprawdzić stan naciągu rozrządu?

plaster220 napisał/a:

a jak sprawdzę tą ilość ząbków to potem mam z powrotem to ustawić w pozycji tak ja wyciągnąłem czy jak?

sorki ale skoro zadajesz takie pytania to lepiej sie za to nie zabieraj ! ale odpowiem ze nie, przy zakladaniu masz calkiem schowac napinacz, przykrecic, wsadzic sprezynke i dokrecic !

[url]http://www.youtube.com/watch?v=iu9ahRl2NXg[/url]

20

Odp: jak sprawdzić stan naciągu rozrządu?

to jest banalnie proste a zadaje pytania bo nigdy tego nie wyciągałem i nie wiem jak jest skonstruowany.

21 Ostatnio edytowany przez ciernik (2012-03-11 22:20:06)

Odp: jak sprawdzić stan naciągu rozrządu?

sorry, nie mogę dodać zdjęcia :(

DR650, XT600, EXC520, YZ450F, EXC-R450, EXC-R400, EXC-R530, SXF350, SXF250, EXC500SM, ADV990, 690Rally