16

Odp: Pogoda

Do Czech mam blisko na Ramzową :D Czasami znajomi się wybierają, ale z nartami nie miałem do czynienia od ok 10 lat wiec się połamię jakbym chciał z nimi jechać

http://www.youtube.com/user/Luzak47
Dum spiro, spero
♥ Supermoto ♥

17

Odp: Pogoda

kwkm napisał/a:

więc zimą latam na deseczce i w ten sposób latanie mam cały rok, co i wam polecam a nie labidzić jak pipy ;P

A my mamy swój sposób na zimę !!! KUR...WY NIENAWIDZIMY STRASZLIWIE i przy każdej nadarzającej sie okazji o tym kur... mówimy.

Nienawidzę pier... zimy i nie chodzi o fakt że nie jeżdżę na desce czy na sankach czy czymś równie ekscytującym... NIENAWIDZIMY I JUŻ !! bo i jak można kochać breje na ulicy, zamarznięty sopel pod nosem czy okres kilku miesięcy w których odechciewa się żyć. :( wrrrrr...

A od sportów zimowych mam kanały Eurosport ;) nie muszę brodzić po kolana w zasranym śniegu, nie muszę do tego marznąc... zatęsknię za zimą to włączam kanał sportowy.

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

18

Odp: Pogoda

oj tam Seba nie przeżywaj ;)

Kula daje fula :D 
     
http://www.youtube.com/watch?v=FdCnQNuojUw

19

Odp: Pogoda

Popieram Sebe w 100 procentach :) także zimo WYP****LAJ !!! :)

20

Odp: Pogoda

Dziękuje za słowa poparcia :)
nic bardziej nie poprawia humoru niż świadomość tego, że ktoś nas rozumie  :D

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

21

Odp: Pogoda

dukeSebo napisał/a:
kwkm napisał/a:

więc zimą latam na deseczce i w ten sposób latanie mam cały rok, co i wam polecam a nie labidzić jak pipy ;P

A my mamy swój sposób na zimę !!! KUR...WY NIENAWIDZIMY STRASZLIWIE i przy każdej nadarzającej sie okazji o tym kur... mówimy.

Nienawidzę pier... zimy i nie chodzi o fakt że nie jeżdżę na desce czy na sankach czy czymś równie ekscytującym... NIENAWIDZIMY I JUŻ !! bo i jak można kochać breje na ulicy, zamarznięty sopel pod nosem czy okres kilku miesięcy w których odechciewa się żyć. :( wrrrrr...

A od sportów zimowych mam kanały Eurosport ;) nie muszę brodzić po kolana w zasranym śniegu, nie muszę do tego marznąc... zatęsknię za zimą to włączam kanał sportowy.

przeciez chlopie nikt Cie na sile tu nie trzyma... ja jakbym sie tak meczyl jak Ty podczas urokliwej zimy to bym zmienil strefe klimatyczna i mialbym swiety spokoj;)

albo trza umiec korzystac z kazdej pory roku albo trza to przyjac na klate i przecierpiec kilka miechow... sie Wam tu zaraz moher party zrobi...
;)

22

Odp: Pogoda

Seba ma racje, popieram w całej rozciągłości i łączę się w bólu.
I nie mam zamiaru wstydzić się swoich poglądów w tej materii.
Przenosiny w inny klimat też biorę pod uwagę.

0,654l SMC AKR

"Dialogi nie dobre... Bardzo nie dobre dialogi są.
Proszę pana... Yyyy... W ogóle brak akcji jest. Nic się nie dzieje. Proszę pana..."

23

Odp: Pogoda

A niby ocieplenie klimatu i takie tam pierdolety.. Już się Noblami za to podzielili a tu kuku

http://bikepics.com/members/rr666/
XF650 -> LC4 SM+E -> Z1000 -> EXC400 E+SM -> Transalp 600 '96 (jeszcze kiedyś SM kupię!)

24

Odp: Pogoda

Najnowsza prognoza mówi, że już od wtorku (14.02) będzie temperatura rzędu 0,-2 stopni w całej Polsce, później powinno już być tylko lepiej

Suzuki DRZ 440 SM

25

Odp: Pogoda

Popieram Sebę i nigdzie nie jadę "... mieszkam w Polsce...", a zima niech spierdala!

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

26

Odp: Pogoda

Sebo jestem z tobą, a ty Zimo wy...aj.
Tak poza tym to jest forum SUPERMOTO a nie superdeska czy supernarty ;)

Najlepsze MOTO to SUPERMOTO

27

Odp: Pogoda

SUPERMOTO napisał/a:

Sebo jestem z tobą, a ty Zimo wy...aj.
Tak poza tym to jest forum SUPERMOTO a nie superdeska czy supernarty ;)

masz racje:) zima na moto tez sie da jezdzic i czerpac z tego przyjemnosc;)

28

Odp: Pogoda

Oj tam, oj tam. Zmieniam zdanie, zima to czas aby zadbać o sprzęt i przygotować go do bezawaryjnego przelatania najbliższego sezonu. No i to też czas gdy wasze moto, wreszcie mają chwilę  wytchnienia w wozeniu waszych pretensjonalnych zadów  ;P

SMCR AKR
_____________________________
Kruszywa/budowa dróg 693 294 502

29

Odp: Pogoda

PG660 napisał/a:
SUPERMOTO napisał/a:

Sebo jestem z tobą, a ty Zimo wy...aj.
Tak poza tym to jest forum SUPERMOTO a nie superdeska czy supernarty ;)

masz racje:) zima na moto tez sie da jezdzic i czerpac z tego przyjemnosc;)

PG660 nie przekonałeś mnie do wyjazdu ;) jeśli wyjadę to nie będę miał powodów do wściekania się i przeklinania "uroków zimy" a wtedy życie straci dla mnie sens. Żyję w tym kraju i w tym kraju przyszło mi nienawidzić zasranych uroków zimy ;)

My nie płaczemy, nie biadolimy, nie narzekamy... MY JEJ KUR... NIENAWIDZIMY :D

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

30

Odp: Pogoda

Ale dajecie po c..pie że aż w oczy szczypie ;D

SMCR AKR
_____________________________
Kruszywa/budowa dróg 693 294 502