16

Odp: Ktory kask?

killer napisał/a:

Uvex???NAjlepsze firmy kasków:HJC,AIROH,ARAI,SHARK,AGV,Fly Racing.Tylko z tych firm kask bierz.Najlepiej HJC i AIROH


dziwne zestawienie

17

Odp: Ktory kask?

Z tym Fly toś wyskoczył.

exc 400                 www.oklejsie.pl

18

Odp: Ktory kask?

killer napisał/a:

Uvex???NAjlepsze firmy kasków:HJC,AIROH,ARAI,SHARK,AGV,Fly Racing.Tylko z tych firm kask bierz.Najlepiej HJC i AIROH

oo to widzę, że jak na 15 latka to już sporo kasków musiałeś oblatać
;x

KTM 690 SMC/Enduro + Akrapovic
Beast mode: ON

19

Odp: Ktory kask?

a co jest nie tak z uvexami ?? czym odbiegają airohom czy (o zgrozo) hjc  ??

20

Odp: Ktory kask?

Ja osobiście latam w Nolan-ie - zajebistym

exc 400                 www.oklejsie.pl

21

Odp: Ktory kask?

No z tym zestawieniem tos dojebal jak dzik w sosne. Latalem w HJC i zlego slowa nie powiem ale na pewno nie jest to najlepszy kask jaki mialem. A Fly ma bardzo dobre kaski i nie patrze tutaj na te allegrowe za 300zl ale na model Forumla albo F2 ktory jest wykonany z karbonu
http://www.mxalliance.co.za/img/assets/productitemsgallery/4889/Fly%20-%202010%20Formula%20MX%20Clash%20Helmet.jpg

22 Ostatnio edytowany przez HEMP (2012-01-15 13:03:46)

Odp: Ktory kask?

CMS CRF  -  Karbon-kevlar  i jaka cena ... najwygodniejszy kask jaki miałem (mam go do dziś)i co bardzo istotne cały środek wypinany oraz zapięcie  podwójne D. (DD) -do tego kasku nie polecam gogli smith optics evo - ja tak mam porażka ....

[url]http://www.cms-helmets.com/?cat=3&item=30[/url]

..... śmiało mogę tez polecić   kask  M2R (made to race)  np. X2  - nie wszystko co komercyjne (dostępne wszędzie) jest najlepsze , w M2R np. latają (li) Travis Pastrana, Brett Metcalfe, Kelly Smith, Brock Sellards, Danny Smith, Craig Anderson, Doug Blackwell i Mike Kiedrowski. -- do tego kasku idealnie pasują scott-y nie pam. nazwy modelu ,takie z dopinanym noskiem.

i can do this .. here, hold my beer

23

Odp: Ktory kask?

Teraz M2R wypuscil x2.5 z carbonu w bardzo dobrej cenie bo chyba 150/170 dolarow

24 Ostatnio edytowany przez HEMP (2012-01-15 13:12:20)

Odp: Ktory kask?

jak i CMS tak i M2R wychodzi bardzo fajnie cenowo .. a kask b.dobry - po prostu brak importera .

...z nalazłem tylko to :
[url]http://allegro.pl/kask-cms-crf-cross-carbon-kevlar-l-wyprzedaz-i2009059742.html[/url]


....za 4 paki karbon-kevlar ...

...i jeszcze jedno ten CMS ma SUPER wentylacje !!!

i can do this .. here, hold my beer

25

Odp: Ktory kask?

a jaką wagę ma Airoh? ja połasiłam się przy kupnie kasku na markę i niestety nie jestem zadowolona... mam ciężkiego klocka, po którym szyja mnie boli przy długiej jeździe... zwróć uwagę na wagę i wybieraj lżejszy, chyba że jeździsz na krótkie dystanse.
a co do najlepszych marek to myślałam, że można zdecydowanie wymienić Arai i Airoh, ale każda firma ma do zaoferowania konkurencyjny model.
Ja mam obecnie AGV i nie jestem zadowolona, a Włoch to on nie widział na oczy!!!

26

Odp: Ktory kask?

Za najlepszy kask uznawany jest Shoei VFX-W, gdyż jest jako pierwszy zintegrowany z neck protektorem oraz ma system bezpieczeństwa, który powoduje, że policzki bez problemów wychodzą bez najmniejszego szarpania głową (przydatne w razie wypadku). Dobrze jest wyprofilowany, wyjmowane całe wnętrze i waga 1270g sama mówi za siebie. Jedyny mankament to cena, ale jest warta i bez skrupułów mogę ten kask polecić.

Aprilia SXV 450 #3

27

Odp: Ktory kask?

masz go ? jeździłeś ? daj jakąś fote środka jak można prosić ,ciekawi mnie ten system :policzki bez problemow  ...
....  czy ta opinia jest Twoja,czy  wpływem przeczytanej reklamy (opisu)

i can do this .. here, hold my beer

28

Odp: Ktory kask?

Ja jutro albo we wtorek zamawiam shoei'a to podziele sie swoimi spostrzezeniam

29

Odp: Ktory kask?

Ka-Ti-eM napisał/a:

Ja mam obecnie AGV i nie jestem zadowolona, a Włoch to on nie widział na oczy!!!

Który model?

DRZ400SM, KTM 990 ADV

30 Ostatnio edytowany przez Aleksander.mx (2012-01-15 15:51:51)

Odp: Ktory kask?

raczej nie ax-8