16

Odp: Moto na początek?

A czemu nie YZ/WR?? Ja mam 450 juz 2 sezon i oprócz wymian oleju i sprawdzania zaworów nic nie robię. Raz na sezon wymiana łańcuszka rozrządu i hula idealnie. Fakt, może trochę na początku kolegę sponiewierać. Za tą cenę WR 400 lub 426 jak najbardziej. Ta YZtka ładna i ładnie pracuje.

DR-Z tez polecam jeśli uda się coś sensownego znaleźć w tych pieniądzach.

A może XR 400 lub 600?? Na pewno na niezawodność nie będziesz narzekał. But odpowiedni po takiej przesiadce.

17

Odp: Moto na początek?

Mnie też się wydaje że 450 będzie za mocna.
Natomiast jeżeli już się uprzesz to pomyśl jeszcze o takiej marce jak GAS GAS.
Fajne motorki, tanie części i tanie w stosunku do rocznika.
Za 8 tys wyrwiesz jakąś z 2004-2005 roku. Fakt że w enduro. Są też wersje SM ale już droższe i rzadsze.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

18

Odp: Moto na początek?

[url]http://allegro.pl/honda-fmx-650-supermoto-i1785175777.html[/url]

Osłony silnika do Suzuki DRZ 400, KTM 690, KTM 950/990

19

Odp: Moto na początek?

berg 650 albo exc 500 na kołach sm po co się jebać z jakimiś małymi pojemnościami. na pierwszy samochód też przecież każdy wybiera evo albo imprezę

WARSZAWSKI TERROR KAPUTT !  / Yamaha WyjątkowaRzeźba

20

Odp: Moto na początek?

jakby co to mój kumpel sprzedaje fmx'a w fajnej kasie - zadbany. a naprawdę sprzęt idealny na początek przygody z SM i bezobsługowy i bezawaryjny.

21

Odp: Moto na początek?

Dzięki chłopaki za poradę, ale te wszystkie moto chłodzone powietrzem nie będą za ciężkie? Co myślicie jeszcze o tej huśce? Bo ona mi jakoś najbardziej sie widzi ;)

http://szoferzy24h.pl

22

Odp: Moto na początek?

michal463 napisał/a:

Dzięki chłopaki za poradę, ale te wszystkie moto chłodzone powietrzem nie będą za ciężkie? Co myślicie jeszcze o tej huśce? Bo ona mi jakoś najbardziej sie widzi ;)

Uważam, że wszyscy już wszystko napisali.
Jeżeli podoba Ci się ta huśka to ją kup. Albo chociaż się przejedź. Ze zdjęcia też nikt ci nie powie w jakim jest stanie jeżeli o to Ci chodzi.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

23

Odp: Moto na początek?

Chodzi mi bardziej o awaryjność, dostępność części i czy są one drogie?

http://szoferzy24h.pl

24

Odp: Moto na początek?

sm nigdy nie będzie tanie - jak jeździsz to się zużywa a ceny standardowych części eksploatacyjnych nie różnią się szczególnie

25

Odp: Moto na początek?

nckPOL napisał/a:

sm nigdy nie będzie tanie

prawda

WARSZAWSKI TERROR KAPUTT !  / Yamaha WyjątkowaRzeźba

26

Odp: Moto na początek?

figiel napisał/a:
nckPOL napisał/a:

sm nigdy nie będzie tanie

prawda

Nawet te uchodzące za niezniszczalne :]

LC4 Supermoto - hurtownia frajdy i problemów technicznych

27

Odp: Moto na początek?

FMX dojechalem do Zakopca (350km) i posmigalem po winklach
Na kolano też da się zejść przy 120. Na początek dobre moto, o wiele bardziej poreczne niz XTX660.
Po wymianie filtra na K&N, wydechu na przelot masz prawie 50 kucy, więc daje radę:)

To nie jest wyczynowiec, ale daje duzo frajdy i mozna go kupic za psie pieniadze:)

28

Odp: Moto na początek?

z tymi 50 kucami to ostro pojechałeś - 50 to miały dominatory pod koniec lat '80 a ten silnik w fmx'ie został 15 razy po drodze wykastrowany - jeśli wydech i filtr dadzą 5 koni to już jest niezły efekt - to nie 2t że dyszami i przelotem podwajasz moc... no chyba że się tak bardzo mylę i masz jakis kwit z hamowni wykazujący te 50 kuca. nie traktuj tego postu jako krytyki dla Twojej osoby- zwyczajnie nie wierzę w 50 koni w fmx'ie....

29

Odp: Moto na początek?

michal463 napisał/a:

wszystkie moto chłodzone powietrzem nie będą za ciężkie?

jestem posiadaczem hondy xr 600 i to tez jest wiatrołap (chłodzona powietrzem) i wazy 124kg wiec moto chyba nie jest ciężkie? na pewno lżejsze od drz SM...
w chwili obecnej chcę sprzedać swoją xrke ale tylko dlatego ze chciałbym kupić crfe:)
wcześniej miałem bandita 600 i po przesiadce na xrke nie odczułem braku mocy czy coś w ty rodzaju...

a jak się obawiasz braku mocy to popieram wypowiedz figla,  tylko ze ja jeszcze zaproponował bym Ci honde CR 500 :D 

figiel napisał/a:

berg 650 albo exc 500 na kołach sm po co się jebać z jakimiś małymi pojemnościami. na pierwszy samochód też przecież każdy wybiera evo albo imprezę

w supermoto nie chodzi tylko o moc!
"Nie moc lecz technika czyni z ciebie zawodnika"
Pozdrawiam Misa:)

Monnier HONDA XR600R SuperMoto<--- sprzedana co następne ???

30 Ostatnio edytowany przez dukeSebo (2011-10-01 08:21:32)

Odp: Moto na początek?

Kwiatek89 napisał/a:
figiel napisał/a:
nckPOL napisał/a:

sm nigdy nie będzie tanie

prawda

Nawet te uchodzące za niezniszczalne :]

Prawda ?? ;)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR