616

Odp: Jakie gumy?

PRO napisał/a:

DRZ SM 2007 excel.
Jaka guma na tył dobrze klei?
Do 300zł
-S20 evo
-Sportmax 208 Dunlop

S20 evo są zajebiste. Polecam.

dabljuer250x

617

Odp: Jakie gumy?

Przód/ tył ?

Pozdrawiam,
Piotrek

618

Odp: Jakie gumy?

Tył

619

Odp: Jakie gumy?

Diablo Rosso 2 z takich ogólnodostępnych, wszędzie chwalą

WR250X -> Husaria 701

620

Odp: Jakie gumy?

Mój SD zjada właśnie taką i jest smaczna.

621

Odp: Jakie gumy?

Power rs lub supercorsa pro na tor tez super ;)

Pozdrawiam,
Piotrek

622

Odp: Jakie gumy?

Myśle nad nowymi oponami do 690tki. Jeździł ktoś z was może na Dunlop SportSmart 2 Max?

[url]https://motogumy.pl/Opony_motocyklowe.aspx?Producent=DUNLOP&Model=SPORTSMART%202%20MAX&typ=MOTOCYKL[/url]

Czytałem ich test na scigacz.pl i w jakiejś gazecie motocyklowej i zbierają super opinie tyle ze w scigach a w SM?

SXV 550 -> MT 09 -> KTM 690 SMC R -> WR450F -> EXC 300 TPI

623

Odp: Jakie gumy?

a nie lepiej conti attack SM- czyli to co jest w serii w 690/701?

Pozdrawiam,
Piotrek

624 Ostatnio edytowany przez van-zizi (2017-09-18 21:34:24)

Odp: Jakie gumy?

Tak to jest w serii a chciałem zobaczyć coś innego bo różne opinie o tych conti słyszałem

SXV 550 -> MT 09 -> KTM 690 SMC R -> WR450F -> EXC 300 TPI

625

Odp: Jakie gumy?

van-zizi napisał/a:

Myśle nad nowymi oponami do 690tki. Jeździł ktoś z was może na Dunlop SportSmart 2 Max?

[url]https://motogumy.pl/Opony_motocyklowe.aspx?Producent=DUNLOP&Model=SPORTSMART%202%20MAX&typ=MOTOCYKL[/url]

Czytałem ich test na scigacz.pl i w jakiejś gazecie motocyklowej i zbierają super opinie tyle ze w scigach a w SM?

Ja mialem na z750. Nie wiem jak bardzo masa pojazdu wpływa na właściwości jezdne Ale w Moto 220kg było igła i nawet na torze dawały radę.

Hsq SMR 511
#511

626

Odp: Jakie gumy?

Conti są chujowe. Jak się rozgrzeją to są OK, ale na zimno i na mokro to jakiś dramat.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

627

Odp: Jakie gumy?

Potwierdzam słowa gierwiego. Jak jest ciepło i się rozgrzeją trzymają naprawdę fajnie. Wyjazd w chłodny poranek to jak wyjazd na płytę poślizgową.

KTM SMC-R 690 - był :(
Husqvarna FS450  #510  :)

628

Odp: Jakie gumy?

Dzięki za info :)

Pozdrawiam,
Piotrek

629

Odp: Jakie gumy?

Miałem ten sam problem na wiosnę. Do  ktma lc4 wybrałem Michelin Pilot Power 2ct i ogólnie rzecz biorąc jestem zadowolony. Po +/- 5tyś km tylnej opony starczy jeszcze na kilka miesięcy, także nie jest źle. Gumy trzymają dobrze na suchym i na mokrym. Opona tragiczna przy temperaturze otoczenia 30°C i więcej, gdy asfalt gorący. Poza tym nie zamienilbym na inne. Trafiłem komplet z 2017roku za 560zl

630

Odp: Jakie gumy?

Też używałem Michelin Pilot Power (przód)/ Power 2ct (tył) ale w 950 SM i były świetne (dla mnie).

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"