16

Odp: sxv 550

siemanko.napalony jestem na sxv 5.5

17

Odp: sxv 550

pepto napisał/a:

a nie będzie problemu jak podal byś mi namiar na twojego kolegę?

Dziękuję za wcześniejsze informacje

698997841   od niego kupilem cfre ktora wystawiam na forum a on zaraz kupil sxv 550 i mam z nik kontakt.pozdrawiam powolajcie sie na mnie

Motocyklizm- Choroba dziedziczna, niestety niewyleczalna. Objawia się już od najmłodszych lat chorego, w postaci "rogala twarzowego"

18

Odp: sxv 550

Dziękuję bardzo za ten numer.

19

Odp: sxv 550

odradzili mi kupno apki z 2007r,mówią że te modele są najbardziej felerne

20

Odp: sxv 550

siemasz ;)

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

21

Odp: sxv 550

Siemka Daniken ale nie wiem o co ci chodzi z tymi tekstami.
Pozdrawiam

22

Odp: sxv 550

Witaj pepto, mam sxv, temat był już przerabiany wiele razy masz tu ostatni, w razie co masz mój nr 504258448

[url]http://forum.supermoto.pl/topic16375-aprilia-sxv-450-fakty-i-mity.html[/url]

23

Odp: sxv 550

Jeszcze raz dziękuję za pomoc,zadzwonie i zadam kilka pytań. Dzisiaj rozmawialem z osoba która miała apke i i w serwisie mówili jej,że roczniki 2007 to niewypały.


pozdrawiam

24

Odp: sxv 550

Tylko w jakim serwisie? Nie wiem jak u Was we Wrocku ale w Poznaniu nie ma serwisu aprilii. Po tym ile w Polsce sprzedaje się aprilii, (może kilka sztuk tuono rsv shiver)a gdzie sxv? co oni mogą powiedziec na jej temat, jakie mają doświadczenie, znikome. Wiedzą tyle co Ty możesz przeczytac w necie. Pytaj raczej ludzi którzy mają, jeżdżą i serwisują. Wiem od Robusia z Polmotorsu że na pewno była sxv we Wrocku ale czy jeszcze jest,nie mam pojęcia.

25

Odp: sxv 550

wlaśnie rozmawialem z gościem ,który miał sxv i jak jeździł na serwis to powiedzieli ,że 2007 to felerne modele

26

Odp: sxv 550

SIema

27 Ostatnio edytowany przez l_kasica (2011-01-29 13:18:41)

Odp: sxv 550

Witam też od miesiąca szukam SXV. Byłem wczoraj w serwisie Aprilia w Free&fun. Powiedzieli mi że dopiero Sxv po 2009 roku są w miarę dopracowane.  Gość miał listę udostępnioną przez Dystrybutora na Polskę rzeczy która była modernizowana od 2006 roku.
Poza tym powiedzieli mi że włosi zamykają w wakacje fabrykę na trzy miesiące i jak nie ma części w magazynie centralnym to albo czekasz trzy miechy albo szukasz na ebay.

28

Odp: sxv 550

indywidualność kosztuje :D  :D  :D

29

Odp: sxv 550

Dziękuję za informację

30

Odp: sxv 550

Czy jest ktoś z Wrocławia i ma sxv 5.5?