16

Odp: Witam (3City)

ema

17

Odp: Witam (3City)

Raaany jaki tu ruch. Fajnie :)

Czerwona motorynka > Honda XL 250 '76 > Kawasaki GPz550 > Yamaha XT600 SM > KTM LC4 640 SM, Limited Edition

18

Odp: Witam (3City)

witam

0,654l SMC AKR

"Dialogi nie dobre... Bardzo nie dobre dialogi są.
Proszę pana... Yyyy... W ogóle brak akcji jest. Nic się nie dzieje. Proszę pana..."

19

Odp: Witam (3City)

miloova napisał/a:
tegma napisał/a:

Siema - Zapraszam Cie na spotkania :) co tydzień w niedziele , na torze kartingowym w Gdańsku :) MTG godzina 20 :)

Ooo i ja nic o ty nie wiem? Gdzie to dokładnie jest? Słabo znam Gdańsk. NIech sie tylko śnieg stopi to się pojawię.

jak snieg stopnieje to juz tam nie bedziemy jezdzic

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

20

Odp: Witam (3City)

jak snieg stopnieje to juz tam nie bedziemy jezdzic

OK, przyjąłem. Chwilowo jestem na morzu, ale wracam na początku lutego więc powinienem jeszcze się załapać. W sezonie, nie macie tam wstępu czy są lepsze opcje?

A Swoją droga to gdzie jeździcie w sezonie. Ja tylko kaszubskie "serpentyny" w okolicach "ekodoliny" zdążyłem poznać.

Czerwona motorynka > Honda XL 250 '76 > Kawasaki GPz550 > Yamaha XT600 SM > KTM LC4 640 SM, Limited Edition

21

Odp: Witam (3City)

miloova napisał/a:

jak snieg stopnieje to juz tam nie bedziemy jezdzic

OK, przyjąłem. Chwilowo jestem na morzu, ale wracam na początku lutego więc powinienem jeszcze się załapać. W sezonie, nie macie tam wstępu czy są lepsze opcje?

A Swoją droga to gdzie jeździcie w sezonie. Ja tylko kaszubskie "serpentyny" w okolicach "ekodoliny" zdążyłem poznać.

Miloova, daj jakis konkretniejszy namiar na te serpentyny, jaki rejon, na wiosne bym sie wybral posmigac :)

Black RiDeR

22

Odp: Witam (3City)

to jest mała pętla kaszubska i duża pętla kaszubska :) jak jeździłem jeszcze po ulicach to tak to nazywaliśmy. są to drogi z gdańska przez chwaszczyno do wejherowa, z gdyni do łężyc, natomiast duża to gdańsk, kartuzy, chwaszczyno, lębork i powrót... jakoś tak to było.

Ps. jak będzie ciepło to tory - koszalin, bydgoszcz, no i treningi na moim torze :)

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

23

Odp: Witam (3City)

Na wiosne, lub latem wpadne Tam :)

Black RiDeR

24

Odp: Witam (3City)

tegma napisał/a:

no i treningi na moim torze :)

To znaczy gdzie jeśli można spytać? Czy to zamknięta impreza czy można się przyłączyć?
Dodam, że chodzi mi o doskonalenie umiejętności, a nie prawdziwe ściganie... za cienki jestem na poważne zamiatanie kołem, a i sprzęt ciężkawy do tego. Jednak pośmigać w bezpiecznym otoczeniu bardzo bym chciał.

Czerwona motorynka > Honda XL 250 '76 > Kawasaki GPz550 > Yamaha XT600 SM > KTM LC4 640 SM, Limited Edition