16

Odp: Hej ho!

Ruda napisał/a:

A tak btw. Twoja DRka - miodzio!

hehe no już Cie kocham :P

widziałem opis na jeździe kawałek Polski zwiedziłas i to na 250 , a Tu chłopaki maja problem 200 km do Sulejowa dojechać :D

motoslide.com

17

Odp: Hej ho!

Jeśli chodzi o motocykl to się nie przejmuj, tylko wybierz jaki chcesz a resztę można dostroić:

http://i214.photobucket.com/albums/cc48/gierwi/mmm.jpg


To jest moto forumowiczki z innego forum, tak że low rider jest do zrobienia bez problemu.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

18

Odp: Hej ho!

Witamy koleżankę w naszych skromnych progach

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

19

Odp: Hej ho!

a witamy witamy :)

20

Odp: Hej ho!

Witaj w szeregach ;-)

lokalny diler opium*

opium*- bo motocykl jest jak narkotyk

21

Odp: Hej ho!

siemanko ;]

#969
VOR 530 SM-R   &   KAWASAKI KX 250 SM STUNT
CA Technology

22

Odp: Hej ho!

Witam z zachodniopomorskiego  :D

http://bikepics.com/members/bolekzko/

Honda XR 125 > Suzuki DRZ 400 SM > Suzuki DRZ 400 SM > Husqvarna SM 125 S > Suzuki DRZ 400 ESM > i znowu nic ..

23

Odp: Hej ho!

witam koleżankę

0,654l SMC AKR

"Dialogi nie dobre... Bardzo nie dobre dialogi są.
Proszę pana... Yyyy... W ogóle brak akcji jest. Nic się nie dzieje. Proszę pana..."

24

Odp: Hej ho!

Siemanko. :)

Osłony silnika do Suzuki DRZ 400, KTM 690, KTM 950/990

25

Odp: Hej ho!

Siema siema Płci pięknej

Black RiDeR

26

Odp: Hej ho!

Barteksm napisał/a:

a Tu chłopaki maja problem 200 km do Sulejowa dojechać :D

pozwól, że tego nie skomentuję ;)

Life's short - ride more!

27

Odp: Hej ho!

czesc :)

tylko i wylacznie "SUPERMOTO"!

MZ 125 sm-sprzedana >> DRZ 400 AKRAPOVIC-sprzedane >>yz 400f + Supermoto kit - sprzedana

28

Odp: Hej ho!

Ruda napisał/a:

Spoko, tylko proszę się mnie tak nie czepiać jak Beatki ;)

Od razu mówię: mieszkam w Polsce, jest mi tu dobrze i jako biedna studentka będę szukać używanego motocykla, a żeby go kupić pewnie będę musiała zap.... przy truskawkach przez całe wakacje ;)

Nie martw się po zapierdalamy razem ja też nie mam siana na supermoto  :cool:

29 Ostatnio edytowany przez dukeSebo (2011-01-07 17:25:44)

Odp: Hej ho!

Ruda napisał/a:

Spoko, tylko proszę się mnie tak nie czepiać jak Beatki ;)

A potem się dziwicie... że sami, że kobiety tu nie zaglądają :| że kobiety nie rejestrują się na supermoto.pl :|

Cześć Ruda :)
widzę że politycznie to zagrałaś i wiesz jakich tematów nie poruszać by chłopcy nie poczuli się zagrożeni  :)

Jasne że chętnie Ci tu pomożemy...  :)  :)  wiem, wiem ten wzrost, drobna budowa... biedne jesteście...  ale jak widzę początki miałaś całkiem ambitne...  :)
Latałaś na kostkach w terenie... więc tym bardziej dasz sobie radę na 17stkach  :)

Moja CRFa w chwili gdy ją kupiłem miała obniżony zawias o 10 cm.  :D  chłopki się ze mnie nabijali i zmotywowali mnie bym go podniósł. ale to inna sytuacja.

Latając z dziewczyną do tego Rudowłosą :)  nikt nie zauważy obniżonego zawiasu  :cool:

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

30

Odp: Hej ho!

Marcela gdybyś sie zdecydowała na zlot :D to daj znać wyjade Ci na przeciw :D podejrzewam , ze nie tylko ja hehe

motoslide.com