12,256

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Jest ktoś tutaj dobrze obeznany w rynku motocyklowym? :p na 90% kupię Dorsoduro 900, tylko jedna kwestia mnie nurtuje, że jak będę sprzedawał ją za 2 lata, to żeby nie okazało się, że z 10k zł stracę na niej. Może jest tutaj osoba, która na tyle zna rynek, od długiego czasu go obserwuje, analizuje i będzie wstanie wydać jakąś prognozę.

12,257

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Popatrz po archiwum allegro po ile były w zeszłym roku i dwa lata temu, może jakieś odniesienie będzie.

Simson SR50 90ccm [1986] -> Yamaha WR 450F dualsport [2004] -> KTM 690 SM Prestige [2007]

12,258

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Equil napisał/a:

Jest ktoś tutaj dobrze obeznany w rynku motocyklowym? :p na 90% kupię Dorsoduro 900, tylko jedna kwestia mnie nurtuje, że jak będę sprzedawał ją za 2 lata, to żeby nie okazało się, że z 10k zł stracę na niej. Może jest tutaj osoba, która na tyle zna rynek, od długiego czasu go obserwuje, analizuje i będzie wstanie wydać jakąś prognozę.

Miałem dorsoduro 1200 i z całego serca Ci odradzam. Po pierwsze elektronika jest bardzo słabej jakości, po drugie stosunek spalania do osiągów jest beznadziejny. Moja 1200 w mieście przy spokojnej jeździe bez odkręcania na mapie Rain paliła 10-11 l a w trasie nie da się zejść poniżej 6,6 l. Moment z dołu (okolice 3 tys. obrotó) był mega ale powyżej nie działo się absolutnie nic. Za mała moc wg. mnie jak na takiego klocka.

Ogólnie nie polecam.

12,259

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Przeyebane teraz z tym wyborem jakiegoś motocykla... Najgorzej że nie da się tego zweryfikować jak to wygląda w tym nowym modelu, żadnych dokładnych testów u nas czy za granicą.

12,260

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

[url]https://www.mobile.de/pl/Motocykl/KTM-SMC690r-ABS-SUPERMOTO-WINGS-CARBON-TITAN/vhc:motorbike,pgn:2,pgs:10,mke:13900,mld:smc,frn:2014/pg:vipmotorbike/245746715.html[/url]

Kogoś z forum?

Pozdrawiam,
Piotrek

12,261

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

RIP0SZ napisał/a:

Jakie macie opinie o SWM ? Sm650r wyglada jak kopia husqvarny sms 630 i nowe 500 r jak husy 510.
Cena jest zachęcająca za nowki sztuki 26-28 k

Cena jest zachęcająca zgadza się ale ta marka już jest kilka lat na rynku i praktycznie tego nie widać. Dobek sprzedał jedną sztukę w tamtym roku rs300 tylko mimo że cena jest super. Trochę mi wiadomo o co chodzi bo jakieś 2 lata temu pojawiło się kilka dobrych recenzji potem długo nic w tym roku dobra recka dual sporta a nadal nikt tego nie ma. Jeśli byłaby gwarancja że części huski pasują to warto jeśli nie to może być duży problem jeśli ta marka zniknie i nie będzie gdzie kupić części.

Husqvarna SM610S

12,262

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Equil napisał/a:

Jest ktoś tutaj dobrze obeznany w rynku motocyklowym? :p na 90% kupię Dorsoduro 900, tylko jedna kwestia mnie nurtuje, że jak będę sprzedawał ją za 2 lata, to żeby nie okazało się, że z 10k zł stracę na niej. Może jest tutaj osoba, która na tyle zna rynek, od długiego czasu go obserwuje, analizuje i będzie wstanie wydać jakąś prognozę.

Aprilia ma bardzo dużą utratę wartości. Ciężko sprzedać. Bralbym używkę

Husqvarna SM610S

12,263 Ostatnio edytowany przez Equil (2017-06-18 21:27:14)

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Używanych 900 nie ma , pierwsza nówka (i na więcej niż na 1 się obecnie nie zapowiada) w Polsce będzie gdzieś za 1,5tyg. :)

12,264 Ostatnio edytowany przez rysz (2017-06-19 08:46:57)

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Ktoś coś wie na jej temat? Rocznik 2005, dwa komplety kół za 11.000.

[url]https://www.olx.pl/oferta/husqvarna-sm-supermoto-610-kola-enduro-CID5-IDmygdv.html[/url]


Jeśli jest ktoś z Zakopanego albo okolicy i mógłby podjechać ją obejrzeć to niech da znać.

12,265

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Co sądzicie koledzy o tej maszynie? I o jej cenie?

[url]https://www.olx.pl/oferta/ktm-lc2-125-zarejestrowany-upside-down-zadbany-CID5-IDlK9PE.html[/url]

Z góry dzięki za rady!

12,266 Ostatnio edytowany przez Spidzior (2017-06-19 14:55:58)

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

igorkk napisał/a:

Co sądzicie koledzy o tej maszynie? I o jej cenie?

[url]https://www.olx.pl/oferta/ktm-lc2-125-zarejestrowany-upside-down-zadbany-CID5-IDlK9PE.html[/url]

Z góry dzięki za rady!

Przód ma z jakiegoś rieju chyba przeszczepiony, wygląda komicznie. Nawet na niego nie patrz, a w dodatku cena też nie mała. Nie spotkałem się z takim zawieszeniem, które było w LC2 "w lepszych wersjach." Dozbieraj tysiaka i porozglądaj się lepiej za jakąś husqą.

KTM 690 SMC

12,267

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Dzięki za odpowiedź, niestety w okolicach warmińsko-mazurskiego jest strasznie marny wybór...

12,268

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Jak dobry motor to warto i 500km w jedną stronę jechać. Ja pojechałem i póki co nie żałuję :-)

12,269

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Przez telefon każdy jest dobry.

12,270

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

igorkk napisał/a:

Dzięki za odpowiedź, niestety w okolicach warmińsko-mazurskiego jest strasznie marny wybór...

Dłuższe czekanie, lepsze śniadanie jak to mówią, hehe ( choć nie zawsze ) ale ja bym się w taką LC2 nie  pchał, dozbierał trochę kwoty i szukał czegoś fajniejszego.

KTM 690 SMC