11,596

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Trochę mało modów na 70koni... z większym cylkiem to tak ale na serii raczej ciężko. Chyba że na wale:D

11,597

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Sztaba napisał/a:

Siema! możecie coś o tym  powiedzieć?

[url]https://www.otomoto.pl/oferta/honda-crf-supermoto-dynotech-ID6yBPRx.html#xtor=SEC-8[/url]

Znam motocykl i właściciela dobrze. Sprzęt jest fajnie zestrojony i ma naprawdę mega potencjał. Niewiele osób potrafi go wykorzystać w pełni. Był motocyklem rezerwowym mojego kumpla. Pokazówka możliwości zrobiona kiedyś przez firmę Dytonech.

#45
P_anowie
Z_abijajacy
M_arzenia

11,598

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

CRF 450 HM + zestaw SM, tylko to Gniezno ;) [url]https://www.otomoto.pl/oferta/honda-crf-honda-crf-450-enduro-do-rejestracji-kolazestaw-super-moto-ID6yH50N.html[/url]

EXC 525 in progress

11,599

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Dziku napisał/a:

CRF 450 HM + zestaw SM, tylko to Gniezno ;) [url]https://www.otomoto.pl/oferta/honda-crf-honda-crf-450-enduro-do-rejestracji-kolazestaw-super-moto-ID6yH50N.html[/url]

Znam sprzedawcę- firme. Sprowadzają motocykle, czyszczą i ew robią o ile się kalkuluje to co w oczy razi. Wiadomo kupują oczy. Cała reszta jak u innych handlarzy czyli silnika nie otwierają. Na dzień sprzedaży stan jest faktyczny a co w środku wie tylko były Rider. Cen też nie mają zbyt niskich i z niektórymi sprzętami bujaja się długo.

Hsq SMR 511
#511

11,600

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Wiadomo, jakby handlarz miał grzebać w każdym silniku, to by na bułkę nie zarobił, wrzuciłem, ponieważ:
- Dobry rocznik tej CRF-y, w dodatku ma homo, z tego rocznika golasy chodzą po 10-12k
- Zestaw SM warty jakieś 3 klocki (radialna pompa Brembo - dobry znak ;) )

EXC 525 in progress

11,601

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Za te pieniądze z tymi gratami to tanio za tą crf

11,602

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Niektóre firmy robią podstawowy serwis jak olej, płyny, zawory. Nie mówię tu o Jankach że stodoły a ci z Gniezna to mają też sklep z ciuchami, częściami i serwis ale w motocyklach na handel chyba nie robią za wiele, byle wyglądało. Cena tej crf bardO dobra. Pytanie co w silniku itp tego przed kupnem się nie dowiesz, totolotek. Jednak od motocyklisty to pewniejsze zakupy.

Hsq SMR 511
#511

11,603

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Gdzies kiedys czytalem ze z ta CRF'a jakies przekrety byly , jak sie myle to prosze poprawic , fakt zajebiscie doposazona i cena calkiem dobra , ale stoi na rynku juz z 2 lata i nie ma chetnego

CRF450R SM

11,604

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Mi potrzebny by był tylko w wersji SM, bo brudaska na endurzenie już mam :) Ciekawo wygląda ale loteria jest niestety zawsze, chyba że dobrze znamy moto i jego właściciela. Ajj...tylko to Gniezno, piekielnie daleko.

11,605 Ostatnio edytowany przez Sztaba (2017-01-15 15:20:43)

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Siema, ja jestem chętny, byłem ja dzisiaj obejrzeć, a o jakich przekrętach jest mowa?

11,606

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Jest zarejestrowana jako wóz pancerny "Kubuś"

11,607

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Kolego przepraszam , wyzej poruszona sprawa tyczyla sie Ktm'a rownie dobrze doposazonego , ktory stal kiedys chyba w katowicach . Jak wrazenia po ogledzinach ? =)

CRF450R SM

11,608

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Byłem, zobaczyłem, oczy nacieszyłem :) sprzęt bardzo fajny, można by powiedzieć ze cena tez atrakcyjna...lecz biorąc pod uwagę że to gaźnik i w silniku tyle dłubane to mnie odstrasza, "bum i co wtedy" gdyby był seryjny silnik to pewnie bym kupił :) i pojechałem samym samochodem bez przyczepy, na szczęście dla mnie bo pewnie jakbym miał przyczepę z sobą to bym go kupił z podniecenia, a tak w drodze do domu i tel do przyjaciela ochłonąłem przemyślałem i odpuszczę go, chyba ze z ceną jeszcze zjedzie na dół to wtedy jeśli nic nie kupię sensownego to się jeszcze raz nad nim zastanowię :)

11,609

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Przecież to nie Afryka, jak silnik jebnie, to najwyżej wrócisz w jakimś stopniu do konfiguracja fabrycznej.

Yamaha WR 250F - chyba się starzeje.
Husaberg TE 250
Husaberg FS 570 sztos
EXC 525 mianowicie, dość dobry. LC4 640 badziewie, do badziewia.

11,610

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Tutaj velkurczak ma racje , nawet jak coś ci jebnie to wrzucasz stocka i po robocie , czy kupisz tą wyżej czy inna podczas awarii wydasz tyle samo .

CRF450R SM