76

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

panowie cos takiego jeszzcze warto  kupic ???

[url]http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=290526169366&ssPageName=STRK:MEWAX:IT#ht_500wt_1156[/url]

77

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Josziii napisał/a:

panowie cos takiego jeszzcze warto  kupic ???

[url]http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=290526169366&ssPageName=STRK:MEWAX:IT#ht_500wt_1156[/url]

A do jakich celów miałby być ten motocykl?

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

78

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Dr 350 do rekreacyjnego latania po okolicy w sam raz .

Dzisaj oglądałem sobie na mobile.de motocykle i powiem wam , ze coraz fajniejsza cene mają 690 smc , co prawda to jeszcze nie dla mnie cena , ale wygląda to już całkiem całkiem.

motoslide.com

79

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

hmm myslalem o dojezdzie do pracy itp ale tez troche funu by sie przydalo , nie chcialbym zeby sie okazalo ze to motorower w ktorego potrafie opanowac w ciagu godziny, a tu jakby nie bylo tylko 33 KM no i chyba troche masywna konstr.
Moze inaczej skonstuuje pytanie : Jak sie ma cena do rocznika, osiagów,wyposażenia itp. (czy sam rocxznik nie podpowiada zeby takiego sprzetu nie brac?{czyt: stare czesci gumy itp}) czy ta cena jest adekwatna co do stanu i rocznika???

80

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

cena wygląda na atrakcyjną.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

81

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

w PL za tyle kupisz , tak mi sie wydaje , ja kupiłem Dr 650 w supermoto za niecałe 7 tyś zł

motoslide.com

82

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Dr 350 jak na moje szybko się znudzi, ale jak chcesz.

83

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Była ?  [url]http://allegro.pl/yamaha-tt-600-r-ttr-belgarda-nie-dr-xt-drz-i1422062847.html[/url]

Nada się na pierwsze SM ? Do latania szosa, teren i podnoszenia dawki adrenaliny jak to SM przystało   :D ?

seta 2T
www.facebook.com/ManetaTeam

84 Ostatnio edytowany przez Barteksm (2011-01-23 22:31:28)

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Tutaj masz fajne porównanie dr350 do drz400 , dwa podobne motocykle z innych epok.
[url]http://www.motogen.pl/laboratorium/testy-motocykli-uzywanych/suzuki-dr-350-vs-suzuki-dr-z-400-dwie-epoki-off-roadu,art20.html[/url]


ony napisał/a:

Była ?  [url]http://allegro.pl/yamaha-tt-600-r-ttr-belgarda-nie-dr-xt-drz-i1422062847.html[/url]

Nada się na pierwsze SM ? Do latania szosa, teren i podnoszenia dawki adrenaliny jak to SM przystało   :D ?

Trr jest zajebista do przeorbienia na sm , stosunkowo lekka jak na klase 600 , mi sie to moto juz od dawna podoba

motoslide.com

85

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Barteksm a jak wypada na tle DR650 ?

Może ktoś widział to moto i zna je - z chęcią bym się dowiedział czegoś o tej sztuce  :D

seta 2T
www.facebook.com/ManetaTeam

86

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Nie wiem nigdy nie mialem okazji porównać 650 do 350 .

motoslide.com

87

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Chłopaki jak szukacie czegoś na pierwsze/drugie moto to mam do sprzedania Yamahę XT 500, link pod spodem. Są nawet koła SM do niej, ktoś z forum sprzedawał.

-----------------------------
XT500 -> 625SMC -> WR426 -> EXC200 -> Hornet 600 -> CBR 954RR -> Speed Triple 1200 RS

88

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

ok widze ze musze wam zadac jeszcze jedno wazne pytanie czy ktos kto posiada kola enduro i SM , zamienia je wogole??
czy czuje sie taka potrzebe?? czy to jest tylko cos takiego jak w przypadku ww drz?? - kupuje z kolami enduro a chce jezdzic po szosie czyli dokupuje kola SM i tak sobie te pierwsze  zalegaja gdzies w garazu.Jezeli jest to prawda to bylbym sklonny kupic moto tylko z kolami SM. A i jeszcze jedno pytanko czy ktos przechowuje moto pod golym niebem jednak pod przykryciem co o tym sadzicie ???bo nie zabardzo mam mozliwosc go garazowac..

89

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Barteksm napisał/a:

Nie wiem nigdy nie mialem okazji porównać 650 do 350 .

Chodziło mi o TTR600 na tle DR650

Pomału się już rozglądam budżet to 7-8 tyś i właśnie sprawdzam co polecacie na 1st SM, itp

seta 2T
www.facebook.com/ManetaTeam

90 Ostatnio edytowany przez Barteksm (2011-01-23 22:57:08)

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Ja trzymałem moto przez jakiś czas pod chumra tzn. na parkingu pod wiatą , ale ona tyle dawała co nic , sporo ludzi trzyma motocykle tak , tylko chodzi o to , zeby parking był ogarniety pod względem bezpieczeństwa .
Jesli koła enduro nie są Ci potrzebne zawsze możesz je sprzedać , tylko własnie sprzedać łatwo powiedzieć trudniej zrobić.

ony napisał/a:

Chodziło mi o TTR600 na tle DR650

Pomału się już rozglądam budżet to 7-8 tyś i właśnie sprawdzam co polecacie na 1st SM, itp

Myśle , ze ttr jest podobnej klasy motocyklem , chociaż lżejszym i odrobine słabszym to jednak waga i sucha miska olejowa w ttr przemawiają za ttr . Nie ujmując nic DR ( bo sie obrazi :P )

motoslide.com