16

Odp: Powitać Giersik - Węgrów

12,500. Mówił ze duze zainteresowanie ale ludzie bali sie przeróbki ze zaraz sie posypie

17

Odp: Powitać Giersik - Węgrów

jedna z nie wielu drzetek ktora mi sie spodobała a mianowicie to: 485 heh ;)

BYŁY:
Yamaha Xt125/140x--> Ktm EXC 525 sm--> KTM Superduke990--> KTM SMC 690--> Yamaha Raptor700R--> KTM EXC 525 SM--> SZUKAM!!

18

Odp: Powitać Giersik - Węgrów

Cześć

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

19

Odp: Powitać Giersik - Węgrów

Siema, wlasnie tez  widzialem ja dlugo dlugo na allegro:) Fajne ma przerobki, jakie pierwsze wrazenia z jazdy? Pozdro dla kolejnego szczesliwego posiadacza Deerzety :)

Black RiDeR

20

Odp: Powitać Giersik - Węgrów

Pierwsze wrażenia z jazdy bardzoo pozytywne ;) Nie mam pojęcia czemu aż tak długo stało ale kupione od "pewnego" sprzedajacego. Trochę przed zakupem go prześwietliłem na innym forum ;p

21

Odp: Powitać Giersik - Węgrów

Witaj jeźdźcu na mitycznym stworze :D

Osłony silnika do Suzuki DRZ 400, KTM 690, KTM 950/990

22

Odp: Powitać Giersik - Węgrów

Siemanko  :)   fajne moto :D

SUPERMOTO - ma być głośno, niewygodnie i harcorowo !!!

23

Odp: Powitać Giersik - Węgrów

Sprzedający mówił że zainteresowanie było duże tylko brak konkretnej osoby, która chciała by kupić. Pytali np czy tym crosem po terenie można latać i takie tam hehe. Ktoś ją kupił raz podobno ale po zdjęciu głowicy zobaczył że są przytarte wałki i sie wystraczył że to beda jakies niewiadomo jakie koszta. Oddał mu motonga zpowrotem. Ja dostałem tą głowicę z wałkami w reklamówce (wałki do regeneracji) a jest to mocniejsza głowica niż ta którą mam teraz założoną od wersji E z nowymi wałkami i zaworami bo sprzedający jeździł wcześniej na E i mu sie została głowica więc ją założył bo pewniejsza. Ogólnie to cena bardzo dobra bo nawet jakbym ją na czesci rozebrał to wiecej wezme za czesci niz zapłaciłem.

24

Odp: Powitać Giersik - Węgrów

Giersik napisał/a:

sprzedający mówił że zainteresowanie było duże tylko brak konkretnej osoby, która chciała by kupić

jak mnie tacy wkur..., tak jak ostatnio kawe 12 do sprzedania miałem i typo tylko sms pisał a jak się zdenerwowałem i zadzwoniłem to nie odbierał tylko potem znowu esa pisze ale takich ludzi jest pełno dzwonią i się umawiają i potem cisza tylko takie zawracacze dupy... masakra.

Czarniejsza była by ładniejsza hehe ;]

#969
VOR 530 SM-R   &   KAWASAKI KX 250 SM STUNT
CA Technology

25

Odp: Powitać Giersik - Węgrów

Czarniejsza była by ładniejsza hehe ;]

Wiem ale nie wybrzydzam w kolorach ;p Plastiki nie należą do najdroższych a że robię reklamy to naklejki sobie sam dosztukuje. Na razie polatam na żółtej a później jak się zniszczy to przemieni się w czarną ;p

26

Odp: Powitać Giersik - Węgrów

gratulki zakupu :)

Black RiDeR

27 Ostatnio edytowany przez Giersik (2010-12-05 16:59:33)

Odp: Powitać Giersik - Węgrów

A to mój hornecik  :D

http://img213.imageshack.us/img213/4293/12341234.jpg

28

Odp: Powitać Giersik - Węgrów

O proszę , ładne moto i brawo za swoje zdjecie :D

motoslide.com

29

Odp: Powitać Giersik - Węgrów

ja wiem czy takie brawo ? :P wolałbym już obejrzeć zdjęcie jego dziołchy i motocykla  :lol:
jak już wkleja

KTM 690 SMC/Enduro + Akrapovic
Beast mode: ON

30

Odp: Powitać Giersik - Węgrów

noo  :cool:
i tak powinien witać się każdy :P od razu mi się ten Szerszeń bardziej podoba  :lol:

KTM 690 SMC/Enduro + Akrapovic
Beast mode: ON