16

Odp: Podpowiedzcie co kupić....!!!

aż się  zakochałem w tej  crf

HONDA CAMINO DX<-MAM/YAMAHA TDR 50<-MAM/YAMAHA DT 125X <------- SPRZEDAM/SUZUKI DR-Z 400SM CZARNA OWCA

17

Odp: Podpowiedzcie co kupić....!!!

Nie sam tjuner lecz importer, ale przerabiający lub "wytwarzający" niektóre modele.
HM to taj jak Belgarda w przypadku Yamahy, która np wypuszczała model TTR600 Belgarda.


joł

18

Odp: Podpowiedzcie co kupić....!!!

i tzr 125 :P

motoslide.com

19

Odp: Podpowiedzcie co kupić....!!!

i tdr 125 :P

HONDA CAMINO DX<-MAM/YAMAHA TDR 50<-MAM/YAMAHA DT 125X <------- SPRZEDAM/SUZUKI DR-Z 400SM CZARNA OWCA

20

Odp: Podpowiedzcie co kupić....!!!

HM CRF450F ciężko znaleźć w PL znalazłem tylko R
[url]http://otomoto.pl/hm-cre-450e-homologowana-honda-crf450-M1946866.html[/url]

Najlepsze MOTO to SUPERMOTO

21

Odp: Podpowiedzcie co kupić....!!!

SUPERMOTO napisał/a:

HM CRF450F ciężko znaleźć w PL znalazłem tylko R
[url]http://otomoto.pl/hm-cre-450e-homologowana-honda-crf450-M1946866.html[/url]

Cena powala.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

22

Odp: Podpowiedzcie co kupić....!!!

no dokladnie to za ta kasa spokojnie wyrwiesz ktm'a ^^ a i jeszcze na pare zabawek do niego starczy

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

23

Odp: Podpowiedzcie co kupić....!!!

Prawda.
Jednak HM fajna zabawka 103 kg i 55 km , nie pogardził bym tym  :)

motoslide.com

24

Odp: Podpowiedzcie co kupić....!!!

SFMario napisał/a:

Google Twoim przyjacielem...

[url]http://www.motocykl-online.pl/testy/HM_Honda_CRF_450_F[/url]

joł

To ja tak mało skromnie wtrącę swoje trzy grosze... w tym linku do testu tej piekielnej CRFki jest tabelka a tam dane... napisane że ma 50,2 Nm... moja ma 73 Nm... jaka to modyfikacja? :cool:  :cool:

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

25

Odp: Podpowiedzcie co kupić....!!!

450ccm i 73nm conajmniej intrygujace  :D

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

26

Odp: Podpowiedzcie co kupić....!!!

No fakt że wyszło 44 konie ale... do tej pory dziewczyny jadą po mnie jak po łysej kobyle, bo koni tam się spodziewali przynajmniej 60 ale... sam Kędzior we free fanie na hamowni pokiwał głową...
No tak ale padam ofiarą niezrozumienia do czego są potrzebne Nm a do czego KM.

[url]http://www.youtube.com/watch?v=XqAnQsus3Wk[/url]
Raczej nie muszę Ci tu udowadniać bo świadków mam na każdym terrorze  :D  :D  na hamowni też byli :mad:

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

27 Ostatnio edytowany przez dukeSebo (2010-09-17 18:38:52)

Odp: Podpowiedzcie co kupić....!!!

Jeżeli śledzisz allegro to była w maju zeszłego roku, wisiała tam jakiś czas... jarało się na nią masa ludzi... ciągle słyszę że i ja i ja chciałem ją kupić (wejść było 9 tysięcy)... ale wiadomo jakie jest podejście do wyczynowych sprzętów i trafił się tylko jeden wariat. Ale to pewnie przez stelaż do stuntu który wszystkich zraził  a był widoczny na wszystkich zdjęciach ;) 
Sam nie przespałem kilku nocy... kupić nie kupić... pojechałem wsiadłem i powiedziałem... poproszę zapakować. Do tego dostałem cały ogromny bagażnik części wziąłem to za dobry znak... utargowałem dobrą cenę i jeszcze wyrwałem sporo gadżetów.... Dzięki Daniel bo tak miał sprzedający na imię.  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

28

Odp: Podpowiedzcie co kupić....!!!

A to ta słynna dłubana crf :P
Swoją drogą czemu tak dużo Nm , a 44 km , czy to  przez zębatki ?

motoslide.com

29

Odp: Podpowiedzcie co kupić....!!!

Długo by opowiadać co tam było robione :D Podobno ale jeszcze raz DUŻYMI literami mówię podobno była przygotowywana do rajdu Pikes Peak w Colorado  :|
Do tego była obniżona na zawiasie 10 cm. to by się trzymało kupy bo na trasę tego wyścigu składają się same winkle. A chodziła po zakrętach jak ścig.
Robiona cała głowica, wzmacniane zawory, wałek hot cams z ruchomym kółkiem zębatym (możliwość zmieniani faz ustawień zaworów) do tego tłok a czy korba tego nie wiem... pojemności też nie znam ale cylinder wygląda na serie.
A same moto było ściągnięte przez poprzedniego właściciela ze stanów.  :)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

30

Odp: Podpowiedzcie co kupić....!!!

Faaaaaaaaaaajna  :( moja dr też była sciągnieta z zagranicy przez poprzedniego własciciela , ale nie z Usa tylko z .De , nie była robiona pod zawody nie była opuszczana , zawieszenie jest mekkie jak cholera , chociż ostanio koleżanka strasznie sie podniecała jak fajnie sie buja  :lol: pozatym waży zalana ze 160 kg ma 55 nm 45 koni i strasznie jestem wkur%^&$^ , ze nie ma czegoś juz nie mówie mocniejszego , ale chociaż twardego i leżejszego :P tym amorem zajmę sie w zime  ;)
Ps ile trzeba na taką CRF około :P

motoslide.com