16

Odp: KTM LC4 640 2004r!!Problem!!Prosze o pomoc!!!

adiegoo napisał/a:

tlok ok, korba ok glowica ok, rorząd ok , zaczynam składać i będziemy dalej szukac....

Powiedz nam gdzie kupiłeś moto i skąd jesteś...???

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

17

Odp: KTM LC4 640 2004r!!Problem!!Prosze o pomoc!!!

Motocykl zakupiłem w Krapkowicach, a ja jestem z Chałupek.
Jak na razie to jestem zdesperowany, dwa dni roboty i nawet nie wiem co jest grane, właśnie dopiero skończyłem składać, jutro nalewam olej i dalej kombinuje.Powstały mi w głowie jeszcze dwie przyczyny łożysko sprzęgła rozrusznika pod magnetem, albo może to moduł. Jutro ciąg dalszy.Olej był ok zero opiłków.

18

Odp: KTM LC4 640 2004r!!Problem!!Prosze o pomoc!!!

A co ma do tego moduł skoro po 60sek od odpalenia nie da się ruszyć wałem. Raczej to jest jakaś mechaniczna przyczyna.

Wibrator LC4 ;]

19 Ostatnio edytowany przez jareks (2010-06-18 01:02:55)

Odp: KTM LC4 640 2004r!!Problem!!Prosze o pomoc!!!

A automat dekompresatora sprawdziłeś? Jak jest trafiony to rozrusznik stanie, i elektryczny i nożny. Chyba że masz manetkę dekompresji dodatkową, manualną, wtedy powinno kręcić jesli przyczyna w tym automacie by siedziała.

Husqa SM 450 R 08`, Husqa CR 250 82`,  Beta Zero 125 91`

20

Odp: KTM LC4 640 2004r!!Problem!!Prosze o pomoc!!!

A gdzie jest ten autodekopresator??Tak, mam tez ręczny ale czy mam automat to nie wiem, ale jak mam rozrusznik to powinienem mieć.

21

Odp: KTM LC4 640 2004r!!Problem!!Prosze o pomoc!!!

Autodeko jest na wałku rozrządu. Taki ruchomy element zaraz za zębatką rozrządu.
Jak masz rozrusznik to i masz autodeko.

Wibrator LC4 ;]

22

Odp: KTM LC4 640 2004r!!Problem!!Prosze o pomoc!!!

Może to po prostu jest skrzynia??Jutro silnik będzie całkowicie rozbierany...Pozdrawiam, i dziękuje za sugestie usterki.Po znalezieniu usterki , napisze posta.

23

Odp: KTM LC4 640 2004r!!Problem!!Prosze o pomoc!!!

Winne było łożysko na korbie....tłok i cylinder tez poszedł...I teraz czekają mnie fajne koszty..Pozdrawiam

24

Odp: KTM LC4 640 2004r!!Problem!!Prosze o pomoc!!!

Łożysko na korbie się rozsypało?
W trakcie remontu sprawdź smarowanie tego elementu.
Żebyś nie miał powtórki z rozrywki.
Współczuję  ale na pocieszenie powiem Ci że ja też mam silnik w kartonie :( i mnie już kurwica bierze  :mad:

joł

25

Odp: KTM LC4 640 2004r!!Problem!!Prosze o pomoc!!!

Sprawdź zawór BY-PASS. U mnie przez brak sprężynki nie było smarowania na korbie i też łożysko powiedziało dowidzenia.

Wibrator LC4 ;]

26

Odp: KTM LC4 640 2004r!!Problem!!Prosze o pomoc!!!

Co sądzicie o tulejowaniu cylindra. W lc4 jest to praktykowane.Może ktoś jeździ na tulei w lc4??
No myślę że mechanik mi sprawdzi ten zawór przed złożeniem....ale o to się nie martwię wie co robi..

27

Odp: KTM LC4 640 2004r!!Problem!!Prosze o pomoc!!!

Z tego co słyszałem to nie ma problemów z tulejowaniem LC4. Te silniki mogą latać na tulei.

Wibrator LC4 ;]