16

Odp: jak wyczyscic filtr powietrza ?

Widzę, że kolega się orientuje.
[url]http://www.bmc-sportluftfilter.de/030.110@412-08-260/KTM-640-LC4-2000-bis-2003.htm[/url]

17 Ostatnio edytowany przez qq3 (2010-03-17 19:56:01)

Odp: jak wyczyscic filtr powietrza ?

a jakas zgrubna instrukcja dotyczaca czyszczenia, nasaczania (czyli calego obrzadku) filtra gabkowego, z tym co mozna a czego nie powinno sie ... bedzie mozliwa do uzyskania ?

Husky SM/TE450 2007

18

Odp: jak wyczyscic filtr powietrza ?

qq3 napisał/a:

a jakas zgrubna instrukcja dotyczaca czyszczenia, nasaczania (czyli calego obrzadku) filtra gabkowego, z tym co mozna a czego nie powinno sie ... bedzie mozliwa do uzyskania ?

[url]http://www.youtube.com/watch?v=QR6pGeF-Zw4[/url]

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

19

Odp: jak wyczyscic filtr powietrza ?

dzieki :)

Husky SM/TE450 2007

20

Odp: jak wyczyscic filtr powietrza ?

Mam pytanie w kwestii nasaczania gabkowego filtra.
Czy taki olej np. w sprayu jak SHELL Advance bedzie ok ?
Czy ktos stosowal taki lub podobny w sprayu ?

Husky SM/TE450 2007

21

Odp: jak wyczyscic filtr powietrza ?

qq3 napisał/a:

Mam pytanie w kwestii nasaczania gabkowego filtra.
Czy taki olej np. w sprayu jak SHELL Advance bedzie ok ?
Czy ktos stosowal taki lub podobny w sprayu ?

Ja używam tego Shella do mojego Twin Air i jestem bardzo zadowolony!
Jeżdżę 50/50 tere/asfalt i filtr z tym olejem wyłapuje wszyściutko. Rozkręcałem teraz gaźnik żeby wyczyścić w środku ale okazało się że był w środku czysty jak łza. Więc nic dodać nic ująć.
Nakłada też się łatwo - sikam cały filtr a następnie ugniatam rękami aby środek ładnie się rozszedł i wsiąkł w strukturę gąbki

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

22

Odp: jak wyczyscic filtr powietrza ?

qq3 napisał/a:

Mam pytanie w kwestii nasaczania gabkowego filtra.
Czy taki olej np. w sprayu jak SHELL Advance bedzie ok ?
Czy ktos stosowal taki lub podobny w sprayu ?

ja stosuje tego shella ale w płynie i jestem bardzo zadowolony  nie przepuszcza syfu "ani powietrza joke :D " a jeżdżę też dużo po terenie a nawet po torach crossowych gdzie jest dużo sypkiego piachu  mogę go śmiało polecić

HONDA CAMINO DX<-MAM/YAMAHA TDR 50<-MAM/YAMAHA DT 125X <------- SPRZEDAM/SUZUKI DR-Z 400SM CZARNA OWCA