16 Ostatnio edytowany przez gierwi (2010-02-22 18:47:55)

Odp: Docieranie silnika po remoncie. How to ?

Materka napisał/a:

stosowałem w nowym sportowym moto i w remontowanym i wszystko działa jak należy

Takiej odpowiedzi oczekiwałem. Następnym razem pójdę tą drogą.
Co prawda mój sprzedawca i mechanik twierdzi że sposób docierania określa instrukcja, ale chyba spróbuję wg. schematu MotoMana. Najpierw muszę mieć jednak nowe moto :) .

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

17

Odp: Docieranie silnika po remoncie. How to ?

ok ok , ale jak to sie ma wszystko do moto ktore lata na torze , co polecacie ?
jak najlepiej jest tego dokonac na torze?

KTM SMR 450 - samoobsługowa hurtownia frajdy!!!

18

Odp: Docieranie silnika po remoncie. How to ?

lataj jak latałes czyli na pełen gwizdek ale unikaj dociagniec do odciecia utrzymywania stałych obrotów , pilnuj temperatury i poziomu oleju bo poczatkowo moze go wiecej brac... i po jakis 2-3 mh zmien olej z filtrem i powinno byc git

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

19

Odp: Docieranie silnika po remoncie. How to ?

cross napisał/a:

lataj jak latałes czyli na pełen gwizdek ale unikaj dociagniec do odciecia utrzymywania stałych obrotów , pilnuj temperatury i poziomu oleju bo poczatkowo moze go wiecej brac... i po jakis 2-3 mh zmien olej z filtrem i powinno byc git

czyli ogien i juz na torze , zmienic olej po 2-3 mh i dalej , to cos na wzor motomana ;)

KTM SMR 450 - samoobsługowa hurtownia frajdy!!!

20

Odp: Docieranie silnika po remoncie. How to ?

mg84 napisał/a:
cross napisał/a:

lataj jak latałes czyli na pełen gwizdek ale unikaj dociagniec do odciecia utrzymywania stałych obrotów , pilnuj temperatury i poziomu oleju bo poczatkowo moze go wiecej brac... i po jakis 2-3 mh zmien olej z filtrem i powinno byc git

czyli ogien i juz na torze , zmienic olej po 2-3 mh i dalej , to cos na wzor motomana ;)

ja pisałem właśnie o moto na tor,
należy tylko jeszcze pamiętać o tym co wypisał radzio w punktach

21

Odp: Docieranie silnika po remoncie. How to ?

Materka napisał/a:
mg84 napisał/a:
cross napisał/a:

lataj jak latałes czyli na pełen gwizdek ale unikaj dociagniec do odciecia utrzymywania stałych obrotów , pilnuj temperatury i poziomu oleju bo poczatkowo moze go wiecej brac... i po jakis 2-3 mh zmien olej z filtrem i powinno byc git

czyli ogien i juz na torze , zmienic olej po 2-3 mh i dalej , to cos na wzor motomana ;)

ja pisałem właśnie o moto na tor,
należy tylko jeszcze pamiętać o tym co wypisał radzio w punktach


ale jaki olej zalac, syntetyk czy mineral do pierwszej wymiany ?

KTM SMR 450 - samoobsługowa hurtownia frajdy!!!