31 Ostatnio edytowany przez ziomalqs (2010-02-25 12:49:05)

Odp: Husqvarna TE 350 taka sama jak TE 410?

czyli w sumie tak jak ja tylko ja bez takich wrażeń  :P
to w koncu 8mtg w 570 to ile km mniej wiecej?  :rolleyes: 5w40 tu wchodzi?

32

Odp: Husqvarna TE 350 taka sama jak TE 410?

tak do mnie 5w40...  8 mtg to pewnie koło 500- 600  km...

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

33 Ostatnio edytowany przez gierwi (2010-02-25 15:08:21)

Odp: Husqvarna TE 350 taka sama jak TE 410?

tegma napisał/a:

O sprawowaniu to mało co mogę powiedzieć bo jechałem nią 1x i mnie wysadziła z siodła :) poszedł klasyczny high slide... następnego dnia wyrwałem jej serce

Dobrze dziwce! Po co się stawiała (bokiem) :lol: !

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

34

Odp: Husqvarna TE 350 taka sama jak TE 410?

widze ze coraz wiecej 570. i dobrze. moja jest z 2004 roku. na ulice to raczej nia nie wyjade. przerobione wsyztsko i wywalone wsyztsko. ile wasze waża?

[url]http://picasaweb.google.pl/marszalkowicz.bartosz[/url]

35

Odp: Husqvarna TE 350 taka sama jak TE 410?

moja 109 kg, tak waga pokazała, ale ze zdjętymmi światłami... i z minimalna ilościa paliwa...

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

36 Ostatnio edytowany przez ziomalqs (2010-02-26 21:45:59)

Odp: Husqvarna TE 350 taka sama jak TE 410?

no to max 120kg bedzie chociaz stawialem na 130 mojej nie ważyłem
tegma ty masz ja z ktorego roku?
bart248 zaje... sprzęcik :D

37

Odp: Husqvarna TE 350 taka sama jak TE 410?

Wpadlem dzis na pomysl zeby w koncu przetestowac moja huske. Na poczatku problemy z odpaleniem... Bez ssania/z ssaniem hmm ciezko... oczywiscie bez gazu. W koncu odpalila na ssaniu i po 2sek zgasla i tak pare razy az w koncu jak odpalila dodalem gazu i podtrzymalem troche wyzsze obroty zeby sie nagzala potem bylo juz ok ;) ale z 30 razy kopalem;/  Jak sie zorgrzala po odpowiednim ustawieniu tloka za 1 palila.

w koncu wsiadlem i na asfalt... jednym slowem"o kurw..." mocna, hamulce trzeba traktowac delikatnie. Bardzo pozytywnie jestem zaskoczony ;) nie moge sie doczekac az ja zarejestruje i juz bedzie cieplej  :rolleyes:

38

Odp: Husqvarna TE 350 taka sama jak TE 410?

Jak nie chce ci się za bardzo kopać co jest rzeczą normalna ze nie odpalisz za 10 razem tylko jak już płuca wyplujesz to możesz spróbować domowy wtrysk paliwa
odkręć świecę wstrzyknij około 5ml paliwa strzykawka zakręć świecę i kopa jej jak dobrze pójdzie załapie za pierwszym razem ja tak robię jak moto długo stoi np po zimie i to działa

SM570R była a teraz???

39

Odp: Husqvarna TE 350 taka sama jak TE 410?

sabek_d napisał/a:

Jak nie chce ci się za bardzo kopać co jest rzeczą normalna ze nie odpalisz za 10 razem tylko jak już płuca wyplujesz to możesz spróbować domowy wtrysk paliwa
odkręć świecę wstrzyknij około 5ml paliwa strzykawka zakręć świecę i kopa jej jak dobrze pójdzie załapie za pierwszym razem ja tak robię jak moto długo stoi np po zimie i to działa


wiem wiem robilem tak z CR'ka heh wiem ze zalapie ale akurat ona stoi w garazu gdzie nie mam takich przyborow  :cool:

40

Odp: Husqvarna TE 350 taka sama jak TE 410?

ja wam powiem z emoja stoi bez rozrzadu juz 6 miesiecy . strasznie mi jej brak. jedyny problem to ze na slickach stoi.
P.S.
jak wyrejestrowac motocykl? czy moge go normalnie w urzedzie? moja huska jest zarejestrowana ale na ulice juz jej nie puszcze, tylko tor. wiec po co mi oc

[url]http://picasaweb.google.pl/marszalkowicz.bartosz[/url]

41

Odp: Husqvarna TE 350 taka sama jak TE 410?

bart248 napisał/a:

jak wyrejestrowac motocykl? czy moge go normalnie w urzedzie? moja huska jest zarejestrowana ale na ulice juz jej nie puszcze, tylko tor. wiec po co mi oc

Idziesz do urzędu i wyrejestrowujesz, ale dopytaj bo jak zrobisz to raz to już nigdy nie zarejestrujesz moto, ale chyba można wyrejestrować czasowo, więc lepiej tak zrobić... w przypadku odsprzedaży etc...

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

42 Ostatnio edytowany przez bart248 (2010-03-01 21:35:30)

Odp: Husqvarna TE 350 taka sama jak TE 410?

słyszałem ze mozna wyrejestrowac tylko przy kasacji pojazdu badz tego co z niego zostało
P.S.
miałem Ci cos sprawdzic przy mojej husce ale nia pamietam co, dalej aktualne?

[url]http://picasaweb.google.pl/marszalkowicz.bartosz[/url]

43

Odp: Husqvarna TE 350 taka sama jak TE 410?

zamierzasz ja trzymac u siebie do konca jej zycia mowisz?  mnie by korcilo zeby na ulice wyjechac, duzo roboty nie ma a na jakis zlot mozna sie wybrac czy cos ;) OC chyba ze nie masz znizek to ok 200zl w PZU a wyrejestrowanie motocykla to minus 30-40% jego wartosci, no oczywiscie zalezy jakiego...

44

Odp: Husqvarna TE 350 taka sama jak TE 410?

jezeli jest zrobiona na tor i wywalone jest wszystko co sie da. zeby przeglad przeszła musiałem akumulator na tasme umocowac i swiatła tylko do aku. bez ładowania. bo wszytsko wywalone inne.

[url]http://picasaweb.google.pl/marszalkowicz.bartosz[/url]

45

Odp: Husqvarna TE 350 taka sama jak TE 410?

ano chyba ze tak  :cool:

tutaj cos napewno znajdziesz;)

[url]http://www.gazetapodatnika.pl/artykuly/wyrejestrowanie_pojazdu-a_3102.htm[/url]