16

Odp: Deszczówka-potrzebna

moje niedopatrzenie, ja też maxxisa i razem z oponką zmieniam zestaw z 15/45 na 14/46, wole lepszego kopa niż v-max. jednak v-2 ma troszkę gorszy dół niż singiel( co nie znaczy ze już mi mało)ale w sobote bez problemu pojechała 106mil-po co mi tyle :lol:

17

Odp: Deszczówka-potrzebna

mcienki a kupowałeś u naszego Stasiaka z forum??
Tak myślę czy sobie nie zamówić u Gwiazdora m6158 już na lato póki są w diabelsko niskich cenach :/

mcienki napisał/a:

moje niedopatrzenie, ja też maxxisa i razem z oponką zmieniam zestaw z 15/45 na 14/46, wole lepszego kopa niż v-max. jednak v-2 ma troszkę gorszy dół niż singiel( co nie znaczy ze już mi mało)ale w sobote bez problemu pojechała 106mil-po co mi tyle :lol:

A Ty dostałeś jakieś dodatkowe zębaty z motonogiem?

Ja właśnie też myślę czy przy zmianie napędu nie zmienić tyłu na więcej kłów. Tylko, że ja dużo latam Katowicką i lubię tak przypierdolić ile fabryka dała :D Ale na zakrętach brakuje mi tego czegoś...

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

18

Odp: Deszczówka-potrzebna

tak, kupiłem u Stasiaka, ceny zachęcają do zakupów. na lato mam na jeszcze kpl oponek gorzej było na teraz czy wiosnę. do aprilki dostałem pare gratisów min plastiki, opony , leversy,zębaty talona 46,47,49 takze mogę troche pokombinowac :D gostek miał jeszcze oryginalne felgi ale co za dużo to niezdrowo ;)

19

Odp: Deszczówka-potrzebna

Nowe deszcze:

[url]http://www.supermoto-central.com/index.php?option=com_content&view=article&id=355:first-street-legal-165q-inch-rain-tyres-by-goldspeed-&catid=5:news-products&Itemid=6[/url]

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

20

Odp: Deszczówka-potrzebna

a skad dorwales przednia zebatke 14?!

huska TE 450 + SM ofkz :)

21

Odp: Deszczówka-potrzebna

mcienki napisał/a:

zmieniam zestaw z 15/45 na 14/46

A nie boisz się że moto będzie nieogarnialne, albo tylko zbyt nerwowe na co dzień? Np. wsiadam, właczam 1 bieg odpuszczam sprzęgło, trochę gazu i nagle patrzę zegary się podnoszą i jak mnie nie pierdalną w czoło ...  :lol:

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

22

Odp: Deszczówka-potrzebna

boje i to jak cholera ale to takie fajne uczucie :D muszę sie rozwijać bo mam zamiar w przyszłym sezonie startowac SMOnation :lol: tzn bede jechał pod prąd i im przeszkadzał.

23

Odp: Deszczówka-potrzebna

Pierun napisał/a:

a skad dorwales przednia zebatke 14?!

Dostałem razem z motocyklem. gdyby nie to to by była dolina, dostać cokolwiek w Polsce do sxv to masakra, w katalogach firm sanstar jt i innych ten model jest wogóle nieuwględniony, szybciej dostaniesz cos do dorsoduro750 niż do sxv/rxv, no ale to jest Polska a taka marka jak Aprilia cały czas jest egzotyką. Dobrze że na wyspach jest tylu znajomych i mogą pomóc w zakupie bo akurat tam nie ma z tym problemu ;)

24

Odp: Deszczówka-potrzebna

No to jeszcze można sobie tłumaczyć egzotyką modelu, ale spróbujcie kupić standardowy zestaw napędowy do Yamahy YBR 250 poza siecią dealerską Yamahy :mad: .

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

25

Odp: Deszczówka-potrzebna

Nigdy nie miałem zapytania o zestaw do ybr, ale jeśli faktycznie tak jest to nie mam pytań. Możemy tylko wywnioskowac że jest jeszcze dużo pracy przed importerami w Polsce

26

Odp: Deszczówka-potrzebna

To jest pewnie spisek ogólnoświatowy, bo szukaliśmy zamienników na róznych stronach internetowych (nawet jakieś brazylijskie :rolleyes: ) i nic. Jeśli masz możliwość załatwienia to na pewno będę zainteresowany.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

27

Odp: Deszczówka-potrzebna

Dopisze się do tematu...
Szukam opon na deszcz z przeznaczeniem na tor. 120-17 i 160/165-17. Dobre używki lub coś nowego.

#45
P_anowie
Z_abijajacy
M_arzenia

28

Odp: Deszczówka-potrzebna

gierwi napisał/a:
mcienki napisał/a:

zmieniam zestaw z 15/45 na 14/46

A nie boisz się że moto będzie nieogarnialne, albo tylko zbyt nerwowe na co dzień? Np. wsiadam, właczam 1 bieg odpuszczam sprzęgło, trochę gazu i nagle patrzę zegary się podnoszą i jak mnie nie pierdalną w czoło ...  :lol:

panikujecie ja mam teraz 13/48 ;D i jest wyśmienice

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

29

Odp: Deszczówka-potrzebna

Również poszukuję przednie deszczówki. Najlepiej nowej.
Przydałoby się żeby w końcu ktoś zaczął handlować tymi gumami.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

30

Odp: Deszczówka-potrzebna

hacker33 napisał/a:

Również poszukuję przednie deszczówki. Najlepiej nowej.
Przydałoby się żeby w końcu ktoś zaczął handlować tymi gumami.

Nowych deszczówek Ci u mnie do wyrzygania...