211

(17 odpowiedzi, napisanych KTM)

Rychu napisał/a:

Liczę na to że ten fmf był jakiś dziwny, nie od tej wersji i że hgs dedykowany do sxf  z 2010r podejdzie bez żadnych kombinacji :)

Ja miałem HGS :)

212

(1,472 odpowiedzi, napisanych KTM)

Wiem właśnie ale został mi motul v300 z poprzedniego lc4 640 smc wlewam go i myśle że bedzie dobrze

213

(1,472 odpowiedzi, napisanych KTM)

Witam posiadam ktm 690 enduro R moge zalać mu olej motul 300v 15w50 ?

214

(10 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

Ładna Huska :)

215

(4 odpowiedzi, napisanych KTM)

zamówię 10w 50 mam nadzieje że sie nic nie urwie tak jak w poprzednim ktm :)

216

(4 odpowiedzi, napisanych KTM)

gierwi napisał/a:

Gratuluję zakupu. Niech ładnie służy.
Co do kół to nie wiem, ale spróbuj zasięgnąć informacji na FB 690 GROUP lub [url=http://www.ktmforum.co.uk]www.ktmforum.co.uk[/url]
Mapa raczej potrzebna. Na razie spróbuj procedurę kalibracji:
1. Włącz zapłon, płynnym ruchem otwórz manetkę gazu i takim samym ruchem ją zamknij, wyłącz zapłon KLUCZYKIEM!
2. Zimny silnik uruchom bez dotykania manetki gazu na 15 minut, a potem wyłącz zapłon KLUCZYKIEM.
Wgrania mapy raczej nie unikniesz, ale doraźnie to powinno pomóc.

He ta kalibracja chyba pomogła :)
A wiesz może jaki olej lać? nie wiem czy chce motula myśle o motorex 10w60

217

(4 odpowiedzi, napisanych KTM)

Witam od 3 dni jestem szczęśliwym posiadaczem 690 enduro R mam trzy pytania do znawców :)

Jaki najlepszy  olej lać do silnika?
Czy koła od ktm lc4 smc z 2003r bedą pasowały do mojej 690? chciałbym polatać też po mieście na kołach sm,
Kat jest na oryginalnym wydechu ale sprzedawca dołożył mi nowego leo vince po zamntowaniu moto od czasu do czasu zgaśnie potrzebna mapa, czy wgranie mapy jest jakieś trudne? ktoś z pomorza mi to ogarnie? jestem z okolic słupska

218

(9 odpowiedzi, napisanych KTM)

No zlej olej i wyciągnij filtr oleju sprawdz czy są opiłki, na wolnych obrotach ma takie dziwne dzwieki

219

(43 odpowiedzi, napisanych KTM)

Majster128 napisał/a:

Handlarz sprzeda to co klient chce kupić. Nie patrzy na to, że mostki są sparowane z głowicą.

Majster128 temu gościowi dałem namiary do cb pewnie będziesz robił ten silnik :)

220

(43 odpowiedzi, napisanych KTM)

sebektrb napisał/a:

A co do głowicy to kolega myśli że dokupi mostki mocujące wałki ?

A co jest to nie do kupienia?
Moto sprzedałem dziś gość przyjechał z warszawy położył 6300zł i zabrał

221

(30 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

miałem smc 640 lc4 2007r....
To był mój najwiekszy błąd ze go sprzedałem...
moto idealne. Waga 150kg seria lc4 640 na 2 akrapach zwiększyłem dopływ powietrza i założyłem FCR 41 moto na przełożeniu 15/42 zapierdalało jak wsciekłe od 100km/h na 4 biegu strzelałem ze sprzegła i moto miało pion w powietrzu zapinałem 5 bieg i mogłem lecieć kilka km:) na miasto bardzo fajna sprawa wszedzie sie mieści przez krawężniki przeskakuje dobrze skacze z chodników też dobrze a w teren zakładałem opony tył 150/70/17 przód 100/100/17 kostki. moto było mało komfortowe ale dawało rade wszędzie :) teraz gościu ze szczecina ma to lc4 i jezdzi w silnik nie zagląda, dodam ze przez sezon zrobiłem 8 tyś km na całym ogniu na zlotach w nocy strzelałem z akrapów że kolanko było czerwone aż do samych wydechów i z motorem sie nic nie działo przebieg przy sprzedaży 26tyś olej zmieniany co 2 tyś km motul v300 15w50. a teraz mam sxf450  08r 4 biegi mały lekki wariat moto nie do utrzymania można z nim robić co tylko sie podoba... waży ok 106kg i ma poteżny moment obrotowy 100nm kupiłem stan salonowy moto jak nowe 110mth od nowości przeżył u mnie 20mth zrobiłem 4 wymiany oleju i urwała sie korba... połamało karter tłok trafił głowice i zawory silnik złom...

222

(29 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

Dzieje sie tutaj widze :)

Ale duże piwo dla Black-Jack
Wałki niech robią ale na allegro a nie tu na forum

223

(15 odpowiedzi, napisanych Archwium - Kupię)

helmex napisał/a:

dziwny ten smr ;P  ja  bym powiedział ze to sx co zaniża jego wartosc

Po nr vin sxf 08r
Jesteś zainteresowany czy nie?

224

(15 odpowiedzi, napisanych Archwium - Kupię)

To jest tylko chyba okleina smr tak to przyjechało z holandi okleina w idealnym stanie to nie ruszam tego

225

(43 odpowiedzi, napisanych KTM)

helmex napisał/a:

dobra ale cos pisałes ze tłok nie chciał wyjsc w dół ?

Przechodzi normalnie mój błąd