166

(6 odpowiedzi, napisanych KTM)

No zauważyłem :)
jak sie dowiedzieć jaki to kolor?

167

(6 odpowiedzi, napisanych KTM)

Witam zakupiłem kółka sm w kolorze czarnym i chce je pomalować w kolor org jak mają smc-r wie ktoś jaki to kolor?
[url]https://www.google.pl/search?q=ktm+690&client=opera&hs=K9W&tbm=isch&imgil=LQv8Mf5qfuBQsM%253A%253BaN7xlub_c_4NSM%253Bhttp%25253A%25252F%25252F4strokes.net%25252Fpl%25252Fktm%25252Fp%2525253D8&source=iu&pf=m&fir=LQv8Mf5qfuBQsM%253A%252CaN7xlub_c_4NSM%252C_&usg=__EYODLS-KWgLYqheBT9lTfqIzd-Q%3D&biw=1366&bih=658&ved=0ahUKEwi6lp_gh6rNAhWI6xQKHceGAHIQyjcIKA&ei=tk1hV7rjBYjXU8eNgpAH#imgrc=LQv8Mf5qfuBQsM%3A[/url]

168

(27 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

jaką średnice otworu na oś  piasty mają ?

169

(54 odpowiedzi, napisanych Archwium - Kupię)

maniujr napisał/a:

oglądałem i jeździłem wczoraj [url]http://olx.pl/oferta/ktm-690-smc-r-CID5-IDeSnR9.html#f02a582d95[/url]

czy brak mapy pod przelot może powodować gaśnięcie i świecenie kontrolki FI ?

Bedzie gasł jak jest zimny ale kontrolka fi nie ma prawa sie świecić...
Odpal zimne moto i przytkaj mu wydech zobacz czy zgaśnie czy nie. powinien chodzić dobrze tak jest u mnie.
Kontrolka fi paliła mi sie po odłączeniu czujnika temp. w airbox lub po odłączeniu sondy
ale zrobiłem sobie kabel ecu wgrałem mape akrapa i jest dużo lepiej (poradzili mi chłopaki z forum) masz link nic trudnego naprawde.

[url]http://forum.supermoto.pl/topic35064-kabel-diagnostyczny-ktm-instrukcja.html[/url]

Ja mam wydech leona i moto potrafi też czknąć od czasu do czasu.

170

(22 odpowiedzi, napisanych Archwium - Kupię)

Moge zrobić ci foto nawet

171

(22 odpowiedzi, napisanych Archwium - Kupię)

180mm

172

(22 odpowiedzi, napisanych Archwium - Kupię)

od tarczy hamulcowej  180mm z zbierkakiem

173

(22 odpowiedzi, napisanych Archwium - Kupię)

zmierzyłem ośki przód i tył
przód 26mm
tył 25mm

174

(7 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

sprzedane?

175

(7 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

Wyślij jakieś inne foto patryk134@amorki.pl

176

(22 odpowiedzi, napisanych Archwium - Kupię)

Fajnie by było dostać te z smc pomarańcze interesują mnie bez opon.
Sąsiad ma 690 sm i ma szersze lagi niż mój enduro dlatego nie wiem czy od smc bedą pasowały może kwestia dystansów nie wiem

177

(59 odpowiedzi, napisanych KTM)

hacker33 napisał/a:

ok
patrząc po twoim stopniu wtajemniczenia lepiej oddaj moto do mechanika

tak zrobie :) w poprzednim lc4 640 sam wszystko robiłem zawory itd.
Przez weekend zrobiłem tym moto 500km świerszcz siedzi i słychać go w całym zakresie obrotów
20 czerwca stawiam moto na ustawienie zaworów to mechanik bedzie widział co sie tam dzieje

178

(59 odpowiedzi, napisanych KTM)

gierwi napisał/a:

Sprawdź wtedy luzy zaworowe i stan rolek w dźwigienkach. Spróbuj pokręcić palcem i wyczuć czy wszystko jest OK

Wyczuje to po ściągnięciu pokrywy? jak sprawdzić te luzy zaworowe?

179

(59 odpowiedzi, napisanych KTM)

hacker33 napisał/a:

Co do tego stukania to sprawdziłeś wszystko wokół głowicy?
U mnie na kompie słychać jakby stukała/drgała jakaś blaszka.
Sprawdź czy kolektor jest dokręcony, czy sprężyny nie walą o ramę, czy ta osłona kolektora nie jest luźna/przepalona itd.
Później sprawdziłbym luzy zaworowe. Chyba, że sprawdzałeś - były ok?

Widziałem już takie tematy na forum ktm gdzie ludzi chcieli robić remonty a tu się okazywały takie drobnostki jak stukanie sprężynek czy osłon wydechu.
Jeżeli tam jest napinacz hydrauliczny to wymień olej i filtry. Też nowy lub inny olej potrafi zdziałać cuda.

Olej mam zmieniony 500km temu motul v 300 15w 50 nic nie jest luzne wszystko tak jak być powinno powiedz mi jak sciągne pokrywe zaworów to bede coś widział?

180

(59 odpowiedzi, napisanych KTM)

Użytkownik napisał/a:

Gierwi, porobiłbyś kilka fotek w trakcie wymiany? Nie otwieraniem jeszcze pieca w 690 i "trochę się cykam" :D Chciałbym zobaczyć jak to wygląda i czy to na moje siły w ogóle. Patryk - tak, ciepłe moto bardziej cyka od zimnego, tak miałem w Hornecie. Teraz w tym moim to już nie wiem czy cyka czy nie cyka, chyba jak będę oddawał do regulacji zaworów to po prostu powiem, żeby zajrzeli.

Jak kupowałem swojego szatana to chodził identycznie jak twój po tyś km cyka jak cyka :) dzwoniłem do mechanika i dopiero na 20 czerwca :/